1874
2047
عنوان

لطفا نظر بدین

107 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من میخوام گوشی بخرم امسال میرم تو 14 سال تا 6 میلیون گوشیه خوبی میشناسین که :
دوربینش خوب باشه
اثر انگشتش کنار گوشی باشه
فیلم ها و بازی ها رو خوب نشون بده
خودم گوشی هواوی y9s v رو میخوام بخرم ولی پدرم میگه a31 کدوم خوبه ؟؟؟
گوشی های دیگه هم میشناسین معرفی کنید  

هر چقدم به خودت برسی باز به من نمیرسی

شائومی پوکو x3

‌ ‌ ‌چشاتو ببند و تصوركن....اگه امروزتو خيابون يه ماشين بزنه بهت و مرگ مغزی شی، چند نفر هستن ک همون روز ميفهمن؟ چندنفر فرداش ميفهمن؟ چندنفر يه هفته بعد ميفهمن؟ چندنفر كلا نميفهمن؟كيا تو زندگيت واقعا بود و نبودت براشون مهمه؟اينارونگه دار....اونايی که يه ساعت نباشی نگران ميشن، اونا كم پيدا ميشن(:

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

پدرت میگه بهتره

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

من چنروزو شیائومی پوکو ایکس تری گرفتم

فعلا تازه گرفتم ولی دوربینش عالیه

البته شد ۷۲۰۰

اگه تو تاپیکای عکس و جنجالی تگم نکنید حلالتون نمیکنم😂😂دختر کرمکی...🐛 دوس دارم تا جایی که میتونم کمک کنم   مخصوصا مشاوره رو خیلی دوس دارم اخلاق خوبم:مهربون و خوش قلبم♡اخلاق بدم:یکم زودجوشم یکمم زیادی کرم دارم♡اصلا بی منطق نیستم اما یادت باشه اگه خواستی بیخودی بپیچی به دست و پام و بی دلیل رو اعصابم راه بری قبلش خودتو هم واسه شنیدن هر حرفی آماده کنی♥️
خودت داری؟

دختر داییم داره راضیه.

من نوت ۹ پرو دارم

‌ ‌ ‌چشاتو ببند و تصوركن....اگه امروزتو خيابون يه ماشين بزنه بهت و مرگ مغزی شی، چند نفر هستن ک همون روز ميفهمن؟ چندنفر فرداش ميفهمن؟ چندنفر يه هفته بعد ميفهمن؟ چندنفر كلا نميفهمن؟كيا تو زندگيت واقعا بود و نبودت براشون مهمه؟اينارونگه دار....اونايی که يه ساعت نباشی نگران ميشن، اونا كم پيدا ميشن(:

شیائومی اصلاااااا نگیر من ک راضی نیستم ازش

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2050

نوت ۹پرو الان هفت و نیمه

نوت۹اس بخر همون تقریبا ۶تومنه دوربین فقط با پرو فرق داره ولی کیفیتش خیلی خوبه

تاچ انگشتشم بغل صفحه است

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
من چنروزو شیائومی پوکو ایکس تری گرفتم فعلا تازه گرفتم ولی دوربینش عالیه البته شد ۷۲۰۰

حالا رو قیمت حساس نیستم ولی شیائومی هم نمیخوام بگیرم
ممنون

نوت ۹پرو الان هفت و نیمه نوت۹اس بخر همون تقریبا ۶تومنه دوربین فقط با پرو فرق داره ولی کیفیتش خیلی خ ...

شیائومی قطعش پیدا نمیشه

شیائومی قطعش پیدا نمیشه

البته باید اینم درنظر بگیری که از لحاظ سخت افزاری محکمه و ندرتا خراب میشه و من تا حالا شیائومی ندیدم خراب شده باشه

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
البته باید اینم درنظر بگیری که از لحاظ سخت افزاری محکمه و ندرتا خراب میشه و من تا حالا شیائومی ندیدم ...

واقعا ؟
آخه الان ما بیشتر باهاش کار داریم برای درس ولی خیلی گوشیش رو دوست دارم
گوشی هواوی وای 9 اس رو هم خیلی دوست دارم تازه هم سنسوش کناره هم دوربینش پاپ آپ