2726
عنوان

حس‌ ششم‌

107 بازدید | 17 پست

ب  نظرتون‌ حس‌ ششم‌ واقعیت‌ داره؟مثلا‌ یکی‌ که‌ اصلا‌ نمیشناسی‌ تو‌ نی‌ نی‌ سایت‌ بگه‌ قراره‌ چ‌ اتفاقی‌ بیفته‌ واقعیت‌ داره؟

برای‌ مادر‌ شدنم‌ یه‌ صلوات‌ بفرست‌🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جهت سرگرمیه ن واقعی!

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

من نمیگم حس ششم دارم اما بعضی وقتا اتفاقی که می‌خواد بیوفته بهم الهام میشه یا حتی وقتی اصلا از گذشته کسی خبر ندارم اتفاقاتی از گذشته اش بهم الهام میشه و حقیقت هم دارن همیشگی نیست و دست خودمم نیست

من نمیگم حس ششم دارم اما بعضی وقتا اتفاقی که می‌خواد بیوفته بهم الهام میشه یا حتی وقتی اصلا از گذشته ...

ب‌ نظرت‌ من‌ از‌ آی‌ یو‌ آی‌ جواب‌ میگیرم؟

برای‌ مادر‌ شدنم‌ یه‌ صلوات‌ بفرست‌🥰

مثلا وقتی با شوهرم نامزد کردم، پسر عمومه و همه فامیل ب پاکی تون قسم میخوردن حتی پدر خودم، در حالیکه خیلی پسر هرزه ای بود و با زنهای زیادی تو مجردی رابطه داشته و هیچ‌کس از فامیل و آشنا با خبر نبود، قبل ازدواج هم تو کشور آلمان زندگی می‌کرده چند سال و اونجا هم که دیگه مثل ندید بدید همه کاری کرده بود ، باور کنید تمام فامیل ما جوری قبولش داشتن اگه زناشون لخت جلو این شوهر من بودن اصلا ناراحت نمیشدن و میگفتن پسر پاکیه، بگذریم تو دوران نامزدی ازش پرسیدم که کی تو زندگیش بوده یا نه گفت دو نفر بودن رفته خواستگاری جواب رد دادن و با هیچ دختری نبوده، منم ی روز داشتم چای می‌خوردم یهو انگار یه صحنه ای اومد جلو چشمم انگار داشتم تو تلگرام با یکی چت میکردم ک عکس شوهرمو تو بغل یه دختر بور برام فرستاده بود بعد اون قضیه ب خودم گفتم بابا فکر الکی بوده اما دقیقا سه ماه پیش تو گوشی شوهرم بودم دیدم یه پیام اومد از طرف یه اکانت ک مال کشور آلمان هست بچه ها باورتون نمیشه همون عکسی بود که چند سال پیش من تو خیالات خودم دیدم بعد اون قضیه دیگه از شوهرم دلسرد شدم هرچی میگه مال گذشته بوده اما دلم بدجور شکسته

من نمیگم حس ششم دارم اما بعضی وقتا اتفاقی که می‌خواد بیوفته بهم الهام میشه یا حتی وقتی اصلا از گذشته ...

حستو نسبت به خودم ورلم زمان ازدواج بوگو لطفا 

لطفابرای زندگیم دعاکنید

[QUOTE=186590875]من نمیگم حس ششم دارم اما بعضی وقتا اتفاقی که می‌خواد بیوفته بهم الهام میشه یا حتی وقتی اصلا از گذشته ...[/QUOTE عزیزم بچم برمیگرده پیش من دوباره پنج سالشه سه ماه ندیدمش

حستو نسبت به خودم ورلم زمان ازدواج بوگو لطفا 

بابا میگم بهم الهام میشه واقعا فهمیدنش انقدر سخته؟ یعنی یهو درباره گذشته یا حال یا آینده ی نفر که میشناسمش یه چیزایی ب ذهنم میرسه و واقعیت هم هستن 

2706