2737
2734
عنوان

ب دادِ من برسین .. چرا باید از ناپدریم اجازه بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 33 پست
این ادبیات اصلا مناسب یه خانوم محترم نیست😐

!! ممنون شما هم خودت بزاری جای یه دختر هنوز با مرگ باباش کنار نیمده یکی از راه میرسه میخواد عاقا بالا سر شه از  این بهتر نمیشید من بابام فوت شده درک میکنم حالشو فکرشم عذابه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
خونه ی مادرمه . 

به به چه خوش اشتها.خونه ی شما نشسته بعد انتظار داره شما با ایشون هماهنگ باشی؟!!!

وقتی به مادرت برای بیرون رفتن هماهنگ میکنی نیاز نیست ایشون هم در جریان باشه و بخاد امر و نهی کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

!! ممنون شما هم خودت بزاری جای یه دختر هنوز با مرگ باباش کنار نیمده یکی از راه میرسه میخواد عاقا بال ...

خدا پدر شما و پدر ایشون رو رحمت کنه...شما هم درست میفرماید...من چون مرد هستم احتمالا نمیتونم شما رو خوب درک کنم...

خدا پدر شما و پدر ایشون رو رحمت کنه...شما هم درست میفرماید...من چون مرد هستم احتمالا نمیتونم شما رو ...

ممنون سلامت باشید خیلی درد ناکه  سر کسی نیاد برادر

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2731