2737
2734
عنوان

لعنت به این مرد لعنت به مادرش

| مشاهده متن کامل بحث + 4738 بازدید | 153 پست

انشاالله مادرشوهرت امروز بمیره وای مردم از حرص 

من بودم ساکت وانمیستادم

پس فردا بچه هات بزرگ شن از باباشون روبرمیگردونن و شمارم مقصر میدونن که ساکت موندی.شغل مادرشوهرت چیه

انشاالله مادرشوهرت امروز بمیره وای مردم از حرص  من بودم ساکت وانمیستادم پس فردا بچه هات بزرگ ...

وااای من اتیش گرفتم ازحرص 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
خودت هم یه روزی سنت میره بالا بچت واست خرج کنه دوست داری عروست بهت اینجوری بگه 

من ترجیح میدم اونروز که بخوام از بچم پول بگیرم بمیرم . 

از زمین به آسمون میباره ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

برو خونه مادرشوهرت بگو ببخشید مادر خریدای مارو گذاشتی یخچال اگه گفت کدوم خریدا بگو همونا که خریدین با شوهرم نصفش مال ما بود... باید پر رو باشی عزیزم وگرنه کلات پس معرکه است... جلو شوهرتم ی ماه نون و سیب زمینی بذار تا یادش بره حرفش... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

اولن ۴تومن برای ۳تا بچه خیلی کمه ...دومن تونم حالا بیاد از شما پور بگیره چقدر عوضیه زنگ بزن بهش بگو من از کجا بیارم عوضی

حرف بقیه برات مهم نباشه مردم زیاد حرف میزنن😃
2706