2410
2553
عنوان

خراب شد.

244 بازدید | 14 پست

سلام امروز قرار بود معلممون فصل اول یکی از درسامونو ازمون بپرسه.

بعد که بهم زنگ زد یه سوال  از فصل سوم پرسید.

بعد منم هی الو الو کردم که مثلا صدا نمیاد اونم قت کرد.

گفته بود فصل یکو میپرسم ولی از فصل سه سوال پرسید.

خلاصه امتحانم خراب شد.

حاشا كه بسيجي ميدان را خالي كند ...                   کاربری دست دونفره✌️🤭

زنگ زد بهت😐خوب الان پیام بده بگو بهش

«خوشحال میشم تو این تاپیک کمکم کنی😘» " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -فدوی سَرت، مِی حالو چیطو شده؟ :]         اوشیما دستش را بالا می‌برد و میگوید:《برای من تو این بدن فیزیکی -این ظرف معیوب- مهم ترین کار اینه که امروزم رو برای رسیدن به روز بعد نجات بدم.این کار هم میتونه ساده باشه، هم خیلی سخت. همه ش بستگی به این داره که چطور به این قضیه من نگاه کنی؛بهرحال، حتی اگه همه چیز خوب پیش بره، دستاورد چندان بزرگی محسوب نمیشه.هیچ کس قرار نیست من رو بابت اون تشویق کنه..》*کافکا در کرانه*     *✨INTP *  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
😐 گوشاش مخملی الکی گفتی صدا نمیاد؟  خب بهش میگفتی قرار بود فصل ۱ بپرسی

شاید اون گفته بود من نفهمیدم.

بعد بدتر میشد🤦

2714

نباید اونطوری میکردی 

باید بهش میگفتی که این سوال فصل ۳ عه در صورتی که قرار بوده درس ۱ پرسیده بشه !

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
نباید اونطوری میکردی  باید بهش میگفتی که این سوال فصل ۳ عه در صورتی که قرار بوده درس ۱ پرسیده ...

نمیدونی خیلی وحشتناک بود.

2706