2726
عنوان

عروسی آخه اونم تو این وعضیت کرونا؟

1558 بازدید | 87 پست

داداشم و زنش دوساله ک عقدن بابام میخاست براشون مراسم بگیره ب خاطر کرونا هی عقب افتاد حالا زنداداشم پاش و کرده تو ی کفش که الا و بلا عروسی میخام ب ی جشن کوچیک خونوادگی ام راضی نیست داداشم نمیدونه چیکار کنه ب نظر شما این درسته تو این وعضیت عروسی بزرگ براش بگیریم؟ 

سلام استارتر شرمنده ولی لطفا اینو تاپیک و گزارش بزنید 

هر کی گزارش زد لایک کنه برای حاجتش صلوات میفرستم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6278012/برگام-ریخت-این-پیام-و-دیدم-بنظرتون-جوابی-بدم-شات

پرتقال خونیِ شوهرمم🍊😎 مردِ عسلیِ منه 🍯❤•••پروفایلم عکس خودمه کپی نشه لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به زنداداشت حق میدم از طولانی مدت عقد خسته شده ولی بهش بگو خیلیا بدون عروسی رفتن توام میتونی بعد این بحران بگیری

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

نه به جاش براش طلا یا لوازم خونه بگیرین ترسیده خرج نکنین

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

حداقل الان ک همه جا سیاه و قرمز و زرشکیه نه واقعا باز سفید بشه اوضاع شاید بشه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

چند سالشه مگه

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خواهرشوهرم دو بار مراسم گرفتن هنوز نامزدی آ 

با ۳۰۰ یا ۴۰۰ نفر .

من نرفتم . گفتم همشون در بیمارستان بستری میشن .همین عید بود آ .

هیچیشون نشد حتی یه نفرم کرونا نگرفت .

فهمیدم کرونا شانسیه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
نگا‌کن عروس حامله نی🤣

🤣🤣🤣

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

قطعا درست نیست 

بگو مهمونات و پزشکا و ... هیچ اگر اتفاقی خدای نکرده برای خانواده خودت بیفته میتونی خودتو ببخشی

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  
2706