2726
عنوان

ببینید شوهرم چی میگه اخه😑

609 بازدید | 23 پست

میگه مصالح قیمتش رفته بالا اجاره مغازم سه برابر شده. دستمزدا تکون نخورده. هرچی کار میکنم داره میره برا اجاره مغازه و مصالحی که براکار استفاده میشه . هیچ سودی نداره دیگه . حالا شغلشم بد نیست جوش کاره . اوستا کاره خودش ولی میگه دیگه فایده نداره . همینطور پیش بره میبندم مغازه رو . اگه نبندم چند وقت دیگه باید از جیبمم بدم خرج مغازه رو. انقده ناراحت بود . گفتم اخه ببندی بعدش چیکار کنی گفت یه گهی میخورم دیگه اصن میرم دزدز میکنم!

تاپیکم سیاسی نیست چیزیم نگید بترکم . این درده ما یعنی متوسط بودیمو اینه اوضاعمون. فقط دوتا ورق قرص پریشب خریدیم یکیشم ویتامینه یعنی شد 100 تومن . خوردوخوراکو که دیگه نگم😑😑😑

خدا به داده مردم برسه 

برا ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید . برا منو شوهرمم یه صلوات بفرستید اوضاعمون درست شه یکم!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رسماافسرده شدم ما سوار مورچه ایم تورم سوار هواپیما ماهی ۱۰ میلیون قسط واجارهرم مغازه داریم تقی به توقی هم که میگن ببنید ما میبندیم شما  اجاره و قسط ما رو میدین خدایا به داد طفل معصوم هامون برس

2728

اره بخدا

بعد جالبه میگن جمعیت باید زیاد بشه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

(برای امضات)

اسم نیلا رو برای دختر خیلی دوست دارم🙃

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

الان همه اوضاعشون همینه 

پدر من کارخونه تولیدی داشت ولی از کرونا به اینور که واردات مواد کم شد کارش شروع کرد افت کردن و الان دیگه چندوقته از جیب میخوریم 😑😤انشالله که اخرعاقبتمون با اینهمه خرج ختم به خیر بشه

وضعیت کار بابای منم همینطوره ب اش دعا کنید تو شرایط بدی هستیم ایشالله همه دستشون به دهنشون برسه و مح ...

ایشالا مشکل شما یعنی مشکل همه حل بشه به حق این ماه عزیز نمیدونم ادمایی هسن که نمیتونن یه لقمه نون ببرن سرسفره وقتی فک میکنم حالم بد میشه

بعضی وقتا به شوهرم میگم بیا ماما ازاینجا بریم قبول نمیکنه اگه بریم هرچی داریم بفروشیم اونجا شاید شای ...

اشتباه محضه اونور هیچ خبری نیست مکر اینکه با برنامه ریزی کامل برید یعنی بدونید اونجا قراره چکار کنید ، کجا زندگی کنید ...

2706