2726

سلام من دو ماه و‌نیم زایمان کردم سزارین با روش بی حسی

هر چی سال ۹۳زایمانم عالی بود بی حسین معرکه

این عملم دکترم عالی بی حسیم افتضاح سر درد و گردن درد شدیدددددد گرفتم تا چند روز بعد عملم کم کم خوب شد.

الان چند هفته گردن درد شدید گرفتم سوزن سوزن میزنه خیلی نمیتونم درست بچم شیر بدم همیشه ضعف دارم خیلی ضعف دارم سر درد و سر گیجه بینش هی میاد و می‌ره آخه تا کی باید ادامه دار باشه

اینم بگم که من کلا خیلی وزنم اومده پایین نمیتونم درست غذا بخورم مایعات وقت نمیشه خوب بخورم 

دخترای قشنگم نیکا و نورای من دوستتون دارمممم

از بین قرص ها فقط آهن میخورم چه کنم چرا اینجور شدم اینقدر ضعف دارم نمیتونم کارام بکنم مدام سرم سنگینه از صبح پاشدم سرگیجه شدید دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل تو بودم . از عوارض بی حسی هستش  رفتم امپول ضددرد زدم ‌. کلییی دوغ خوردم گفتن درمانش ...

یعنی داغونم داغووون به خدا برم دکتر یعنی

دکترم برام مولتی اینا نوشت تا بخورم چاق میشم بخاطر همین نگرفتم برم غروب بخرم بخورم درک چاق میشم واقعا خیلی دارم اذیت میشم

2728
یعنی داغونم داغووون به خدا برم دکتر یعنی دکترم برام مولتی اینا نوشت تا بخورم چاق میشم بخاطر همین نگ ...

اره بری یه سرم بهت میزنن .

بگو امپول ضددرد برات بنویسه 

بعدش کلی دوغ بخور . 

منم کشیدم سردرد گردن درد وحشتناک همراه سرگیجه شدید

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
اره بری یه سرم بهت میزنن . بگو امپول ضددرد برات بنویسه  بعدش کلی دوغ بخور .  منم کشیدم ...

مال شما یعنی عین من چند ماه بعد زایمان ادامه داشت

مال شما یعنی عین من چند ماه بعد زایمان ادامه داشت

نه . طول نکشید .

چون من زودتر درمان رو شروع کردم . حتی در بیمارستان بهم سرم زدن  بعد زایمان گفتم سردرد و سرگیجه دارم .

بعدش کلی دوغ خوردم امپول ضددرد زدم 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(