2733
2734

فیلم مورد علاقه تون یا فیلم پیشنهادیتون چیه؟(ایرانی باشه)

97% فیلمای ایرانی سینمایی رو دیدم   

هر چقدم به خودت برسی باز به من نمیرسی

خجالت نکش با اینکه قدیمی شده هروخ میبینمش از ته دل میخندم😂

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلم ایرانی مورد علاقه ندارم ، فیلم ایرانی چرت می باشد

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

من کلا چندتا از معروفای ایرانی رو دیدم که لابد دیدی

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2738
اره ولی میخواستم ببینم علاقه به چی داری

دوسه تا از فیلمای ترانه علیدوستی برام جالبه اونم چون از بازی اونو دوست دارم. و الا داستاناشون مشکل داره

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
فکر کنم درباره ی الی رو هم دیدی ؟؟ درسته؟

آره. 

فروشنده 

زندگی مشترک آقای محمودی و بانو

اینا رو هم دیدم.‌بعضی سکانسهاش جالبن

آره.  فروشنده  زندگی مشترک آقای محمودی و بانو اینا رو هم دیدم.‌بعضی سکانسهاش جالبن

منم فروشنده و درباره ی الی رو دیدم ولی زندگی مشرک رو ندیدم

هر چقدم به خودت برسی باز به من نمیرسی