2726
عنوان

اگه اهل رمانی ببین🤗

205 بازدید | 14 پست

سلام دوستانِ حرفه‌ایم😎

تو این تاپیک میخوایم بهترین رمانای ۹۸ تا الان رو معرفی کنیم

سلبریتی، هفت خط، فریادهای در گلو مانده، تقلب، رمانای گیسو خزان، رمان راز یک سناریو

این مرد امشب میمیرد

قراررنبود

توسکا

و رمانی ک تازه دارم میخونم و عااالیییه

https://forum.cafewriters.xyz/threads/رمان-لبخندی-برای-خنده-fatima-کاربر-انجمن-کافه-نویسندگان.3001/

شما هم معرفی  کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این مرد امشب میمیرد

خیلی ابکی بود

حیف وقت واسه این رمانای فانتزی و احمقانه بره

نت برداری از فیلمای جم تی وی بود

یه لیست پایین میزارم

حداقل اگه وقت میزارید اینا رو بخونید

که تو دنیای واقعیه و یه چیزی یادتون میده

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

اگر چه اجبار بود محشره

اختیاراجباری اجبار اختیاری

کی گفته من شیطونم 

پسر پولدار دختر فقیر

من اربات توام 

اردواج اجباری

هم خونه

پسربسیجی دختر تیگزاری

نفس آقامونم 😌❤

همسر دوم خانزاده 

یگانه 

جفتشون رو انلاین دارم دنبال میکنم 

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین

بادبادک ها..خالد حسینی
سمفونی مردگان..عباس معروفی..🌹
مردی به نام اوه...فردریک بکمن...🌹
زیتون..best🌹
انارbest🌹
به سبزی دستهای تو. best🌹
نقش‌ نگار..best🌹
تب...پگاه🌹
بن بست ۱۷..پگاه🌹
بانوی قصه...🌹
کسی می اید...🌹
ملت عشق..الیف شافاک🌹
حرامزاده استانبول..الیف شافاک🌹
رازم را نگه دار..سوفی کنزلا🌹
زنان کوچک...لوییزا می‌الکانت🌹
چراغها را من خاموش میکنم..زویا پیرزاد🌹
عادت میکنیم...زویا پیرزاد🌹
سهم من ..پرینوش صنیعی🌹
شهربازی..الیوم🌹🌹🌹

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
همسر دوم خانزاده موضوعش چیه؟

عاشقانه 

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
2706