2733
2734
عنوان

این عکس رو توی سایت میبینم خیلی احساسی میشم.باباهاتون دوستون دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 165 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابام خیلی خوبه

بهم میگ عشق من

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

من هنوز که هنوزه بابام تو جمع قربون صدقم می‌ره 😍

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
2728
من هنوز که هنوزه بابام تو جمع قربون صدقم می‌ره 😍

خوش به حالت قدرشو بدون :)

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

من  بابام عید ب عید بهم دس میده تبریک میگ سالو دیگ کلا هم کلامم نمیشیم مگ بحثی پیش بیاد کلا دیکتاتور 

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋
2738

اره.حتی خیلی بیشتر.بابای منکه دیگه شورشو دراورده شبا از خواب بیدارمون میکنه بوسمون میکنه(دوتاخواهریم)بعد دوباره میره بخابه.هر شبم مامان باهاش دعوا میکنه ک بیچاره هارو بیدار میکنی مگه صبح رو ازت گرفتن🤣🤣ولی خب باباس دیگه دختراشو دوسداره نمیشه بگی محبت نکن♥️

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
من  بابام عید ب عید بهم دس میده تبریک میگ سالو دیگ کلا هم کلامم نمیشیم مگ بحثی پیش بیاد کلا دیک ...

☹️ماهم همین طور ولی ما حتی عید هم دست نمیدیم ولی باهم شوخی اینا داریم

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
خوش به حالت قدرشو بدون :)

❤❤

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷

بابای من جانباز اعصاب روانه کلا اعصابش داغون تو بهش بو پخ میخواد بکشت خواهر کوچیکم نه سال ی بار یر سفره خن ه کرد گلشو گرفت میخواست خفش کنه کلا خوبه ولی خب عصبانی بشه دیگه بابوووووو😂😂😐

یه روزی بالاخره خدا منم میبینه😓🥺
2706