2733
2734

من یه دختر ۳/۵ساله دارم .. اغلب از سؤالهاش غافل گیر میشم ..

دیروز از من پرسید مامان؟ خدا آدمهارو چه جوری آفریده؟ من :🙄.. بابای بچه :عزیزم خدا بچه هارو تو دل مامان هاشون آفریده.. دخترم : آره خوب !!پس مامان هاشون رو بقیه بزرگترها رو چه جوری آفریده؟؟ 🤔🙄😯

از سؤالات عجیبی که بچه های قشنگتون ازتون پرسیدن بگید⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من به مامانم گفتم بهشت کجاست گفت ته دنیا سر ناهار یه ساعت گریه کردم منو ببرید بهشت بابام گفت ناهار بخوریم میریم  

مَن نِشستَم بِرَوی مِی بِخَری بَرگردی... تَرسم این است مُسلمان شده باشی جآیی...                 

من از کجات به دنیا اومدم؟؟

این سوال من از مامانم بود🥴

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
2738

من‌خودم بچه ک‌بودم همیشه از مامانم میپرسیدم‌مگه خدا بهتون بچه نداده پس چرا شما همش‌میگید قصد دارید بچه دارشید؟مگه دست خدا نیست

خیلی موضوع مهمی بود واسم 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ماله بچه من نیست ماله دوستمه

با مامانش میرفت حموم بعد رفته بودن خارج اونجا ازین سرپاییا داشت دیده بود 

به مامانش گفت شما شوشول نداری چجوری دستشویی میکنی 😂مامانش ولی حرص میخورد

مام همه از خنده خفه شدیم

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃

[QUOTE=186575564]خاستگار دیگه ای نداشتی که زن بابام شدی 😏[/QUOT اونجاست که ادم دلش میخاد بچه خودشم خفه کنه🤣

مَن نِشستَم بِرَوی مِی بِخَری بَرگردی... تَرسم این است مُسلمان شده باشی جآیی...                 
2706