2703
2553
اضافه وزن که همه میگن خوبی خودم راضی نیستم

بهت نمیخوره چاق باشی بنظرم رو فرمی خوبی، من 22 سالمه 44 کیلوام قدم 160😐😑😑😓

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من یه خواستگار خوزستانی دارم خیلی همو دوست داریم ولی خب اصلا اگاهی ندارم در مورد خوزستانی ها

باید ببینی چطوره فرهنگشون عرب داریم ک خیلی رو رسم ها حساس مثل خانواده شوهرم اما عرب داریم عادی هستن و مثل فارسا رفتار میکنن کلا تعریف نباشه ادما دست و دلباز و خون‌گرم فقط از زن بی حجاب و اینا بدشون میاد براشون زشته

2456
باید ببینی چطوره فرهنگشون عرب داریم ک خیلی رو رسم ها حساس مثل خانواده شوهرم اما عرب داریم عادی هستن ...

خیلی ممنونم گلم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
2714
اینم عزیزم اینه نداشتیم

اتفاقا خیلی خوبی که خوشبحالت من لاغرم 😑هرکی هم میبینه میگه 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

اسی دوباره بزار من ندیدم گزاشتی لایک کن

بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم💕💕💕
2706