2410
2553
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19487 بازدید | 538 پست
چقد توو مخی توو تاپیکت گفتی شوهرت چش چرونه و ب همه نظر داره پس ینی پیر و جوون نمیشناسه و رحم نمیکنه ...

همه کاربری هاتون هم با حروف انگلیسی هست

تو مخم چون از واقعیت حرف میزنم

چون خودم هستم

پولدار نیستم .ارزوی پولدار شدن رو دارم .دیدینش سلام برسونید بهش و بگین منتظرشم
بقیه ی تاپیک هام رو هم بخون شاید در مورد خودم حرفی پیدا کردی نمی خواستم جوابت رو بدم

ببین من فقط اینو میخوام بگم که کلن من شما همه عادت داریم فرافکنی کنیم.مثلا ب فرض دوسپسر من چشش هرز هس و هرز میپره،بیام بگم خب مقصر بقیه هستن ک این اینطوریه.درصورتی ک مردی ک وجدان داشته باشه و تعهد داشته باشه هیچوق اینکارو نمیکنه.ینی جلوش گونی بپوشی یا لخت باشی باز واسش فرقی نداره چون توو دلش کسی رو داره ک فقط اونو میبینه.من تجربه تلخ مثه تجربه شمارو داشتم و قبلا نظرم مثه شما بود ولی بعد ۵ سال فهمیدم نه بقیه دخترا مقصرن نه چیزی فقط ذات ادم مهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون واقعا برات متاسفم سازمان بهداشت جهانی میدونی چیه؟؟؟اون‌گفته بکارت وجود نداره و ازمایشش فقط یه چی ...

والا ازبیشتر از اینده ی دختران مملکتم میترسم

همه کاربری هاتون هم با حروف انگلیسی هست تو مخم چون از واقعیت حرف میزنم چون خودم هستم

من ی کاربری داشتم و دارم و از سال ۹۷ اینجام و خواننده خاموش بودم!خیلی راحت تهمت میزنی.تا زمانی ک اینطور باشی ارامش نداری.روز بخیر

2456
ببین من فقط اینو میخوام بگم که کلن من شما همه عادت داریم فرافکنی کنیم.مثلا ب فرض دوسپسر من چشش هرز ه ...

کاملا مخالم مگه میشه مرد همه ی اندام یک زن رو ببینه و به راه بد نره

حالا شما بگو مریضن

توهین و تهمت رو هم برام از پستام اسکرین بگیر بزار تو همین تاپیک یاد بگیر مثل من اگر برخلاف نظرت حرف ...

برات نوشتم که توهین به چی کردی و کاملا واضحه نیاز به اسکرین نیست برگرد چرت و پرتابی که گفتی و بخون من عصبی نمیشم اگر کسی با نظرم مخالف باشه اصلا هم قصدم مثل تو و امثال تو تحمیل نظرم به دیگران نیست فقط خواستم این خانوم و اگاهش کنم که برای خودش ارزش قائل بشه و درگیر چرت و پرتای ادمهای جاهل و زن ستیزی مثل تو نشه فعلا که تو یک انسانی و در چند کاربری این وصله هایی که به خودت میچسبرو به من نچسبون خدارو صد هزار مرتبه شکر میکنم که نه خودم نه خانوادم درگیر بکارت نیستیم و فرهنگ و شعورمونم خیلی بالاست و زن و مرد و برابر میدونیم

من ی کاربری داشتم و دارم و از سال ۹۷ اینجام و خواننده خاموش بودم!خیلی راحت تهمت میزنی.تا زمانی ک این ...

ارامش ندارم

برعکس گفتی اتفاقا به دنبال ارامشم

روز شما هم بخیر

منظورم به شخص شما نبود

حالا اگر نسبت به یک مرد بدبین شدی قرار نیست همشون مثل هم باشن

2714
برات نوشتم که توهین به چی کردی و کاملا واضحه نیاز به اسکرین نیست برگرد چرت و پرتابی که گفتی و بخون م ...

از نظر من حرف های شما چرت و پرت😁

چون نمیتونن تشخیص بدن و شانسی میگن اینم یه نمونش به کسی که رابطه نداشته میگن داشتی ب کسی ک داشته میگن نداشتی برو هایلایتای بکارت پیج فمینیسم روزمره رو بخون بفهمی چ کنی

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

من از یکی شنیدم که پزشکی قانونی با توجه به شرایط میگه داری یا ن چون اصلا بکارت وجود نداره اگر تو استرس و ترس داشته باشی خب میگن لابد ریگی به کفشت بوده دیگه

می‌سازم دوباره😍🙂
2706