2737
2739
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19632 بازدید | 538 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه تو خوب خوبه خودت میگی بیمار در این مورد هم بگم خدارو هزاران بار شکر این مشکلات و اتفاق ها یک ...

اتفاقا دیروزم با یکی مثل تو برخورد کردم میدونی چی گفتم بهش؟ گفتم میدونی چرا آمار تجاوز تو همون بلاد کفرو دشمن خیالی امثال شما زیاده به قول خودتون؟ چون اونجا افکار پوسیده و مغز های زنگ زده ای مثل تو وجود نداره که بگه قربانی مقصره نه متجاوز! اینجا کم نیست فقط کافیه چشماتو باز کنی هرچند کسی که خودشو زده به خواب عمرا ببینه! اینجا هست تجاوز خیلیم هست اما دخترا سکوت میکنن به خاطر وجود افکار زنگ زده و پوسیده ای مثل شما و امثالتون

و سرانجام در برابر همه چشم‌ها، دو چشم زنده را زنده به گور کردند. چشم‌هایی که دزدها را دیده بود.
2728
رفتی چی گفتی به دکتر میترسم برم چی فک کنن درموردم بعد اینکه درد داشت؟خیلی کشید ؟

من خیلی شیک و با اعتماد ب نفس رفتم پیش پزشک زنان.پیش ادم حسابی برو نه کسی ک تحقیرت کنه!!پزشک من زن بسیار دانا و خوش برخوروی بود.گف جانم مشکلت چیه؟گفتم میخوام چک کنین ک پرده دارم یا نه؟گف عزیزم همچین چیزی وجود نداره فقط با معاینه میتونم بگم دخول تابحال داشتی یا نه.بعد گف برو بخواب.دراز کشیدم رو صندلی تخت شو مخصوصش.دوتا پامو گذاشتم توو دو طرف و باز کردم.بدون هیچ خجالتی.ایشون هم عینکشو زده نور چراغو مستقیم گرف.با دوتا دستش خیلی اروم و یکم محگم واژنمو کشید و باز کرد(ی کوچولو درد دارخ بایدپیش کسی بری ک بلده نه ک بزنه ناکارت کنه)بعد دید و بو کرد گف اولا عفونت نداری،اثری از زگیل و ضایعات و چیزی نمیبینم،دخول هم نداشتی و چپ و راست و بالا پایین سالمه و خراشیده نشده.و من تشکر کردمو اومدم بیرون.خجالت معنا نداره.دکتره.کارش اینه

اخه یه چیزی میگید هر چی میشه ربط میدید به دشمن خیالی حیف حیف نمیشه خیلی چیزارو اینجا گفت ولی خداییش ...

عزیزم خب هر دوستی یه دشمنی هم داره دیگه.

خخخخخخ.

فدات عزیزم.

اشکالی نداره.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
بچه ها میگن بگو مجردی اومدی 

ن عزیزم واسه ماما میتونی اینکاروبکنی اماپزشکی قانونی نه  واسه این مورد شما مگه نامه بهت نمیدن ک ببری پزشکی قانونی؟اگه نامه ای چیزی درکارنیست و برای دادگاه هم مهم نیست ک پزشکی قانونی بری یا یه مامای ساده پس همون کاروکن برو پیش ماما وبگومجردم فقط میخوام بدونم پرده م چ نوعیه...اما اگه دادگاه فقط پزشکی قانونی رو قبول داره و بهت نامه ای چیزی میده پس بگو قبلش ک رابطه ای نداشتی

من یک مهاجرم از رویایی ب رویایی دیگر...
اتفاقا دیروزم با یکی مثل تو برخورد کردم میدونی چی گفتم بهش؟ گفتم میدونی چرا آمار تجاوز تو همون بلاد ...

تو نه و شما 

حرف بدی نزدم فقط جوابت رو گفتم تا روشن بشی

سطح سوادت چیه؟

خودمو به خواب نزدم اما تربیت خانوادگی و حد و مرزی که داشتیم باعث شده این اتفاق ها رو نبینم خدارو شکر

پولدار نیستم .ارزوی پولدار شدن رو دارم .دیدینش سلام برسونید بهش و بگین منتظرشم
2738
ن عزیزم واسه ماما میتونی اینکاروبکنی اماپزشکی قانونی نه  واسه این مورد شما مگه نامه بهت نمیدن ک ...

فکر کنم شما از اول نخوندین رفتم پزشک قانونی گفت نزدیکی داشتی باورم نمیشد فکر میکردم دارم خواب میبینم خیلی حالم بده تنها جایی که به ذهنم رسید همینجا بود که کمک بگیرم 

پیج اینستاگرام feminism.everybody هایلایت بکارتشو بخون عزیزم  پزشکی قانونی و هیچ مامایی نمیتون ...

فقط درصورتی ازدواج رو از شناسنامه پاک می کنن که عروس خانم باکره باشه...ولی اگر رابطه داشته باشن نمیشه ازدواج رو از شناسنامه حذف کرد...

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
سازمان بهداشت جهانی یه غلطی کرد گفت توی افغانستان گواهی بکارت جز تجاوز به حقوق زن تلقی میشه یه عده س ...

برو‌وبسایت پرند پرنتهود ما نفهمیدیم به خاطر افغانستان؟؟؟؟مگه فقط افغانستانه که توش گواهی بکارت میگیرن؟ایران شاملش نمیشه؟عزیزم الان پاکستانم گواهی بکارت و ممنوع کرد فرانسه هم مجازات گذاشته برای کسایی که اینکارو‌میکنن فقط ایرانه که همچنان داره زن ستیزی می‌کنه و زنها خودشونم علیه خودشونن پزشکان و ماماهای ایرانی کلا کشور ایران از افشا کردن دروغ بکارت هراس دارند خودشونم میدونن چرا لازم نیست من بازش کنم که چرا هراس دارند به خاطر همینم هرچی‌که علم میگه و میگن دروغه

تو نه و شما  حرف بدی نزدم فقط جوابت رو گفتم تا روشن بشی سطح سوادت چیه؟ خودمو به خواب نزدم ام ...

وای خانم اخلاق شما خودت هم میگی تو نه شما! رطب خورده کی کند منع رطب؟ به هر حال من با امثال شما کاری ندارم دیگه هم ریپ نزن

و سرانجام در برابر همه چشم‌ها، دو چشم زنده را زنده به گور کردند. چشم‌هایی که دزدها را دیده بود.
فکر کنم شما از اول نخوندین رفتم پزشک قانونی گفت نزدیکی داشتی باورم نمیشد فکر میکردم دارم خواب میبینم ...

گلم چرا تک ب تکشوخوندم..میگم هرجارفتی استرس نذاشته باش و قبلش ذکرکن ک رابطه نداشتی چونپزشک قانونی عقده ایه از رفتارت حس کنه استرس داری میندازه گردنت

من یک مهاجرم از رویایی ب رویایی دیگر...
سازمان بهداشت جهانی یه غلطی کرد گفت توی افغانستان گواهی بکارت جز تجاوز به حقوق زن تلقی میشه یه عده س ...

😂😂🤣🤣

پولدار نیستم .ارزوی پولدار شدن رو دارم .دیدینش سلام برسونید بهش و بگین منتظرشم
2706