2733
2734
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19629 بازدید | 538 پست

روز ب روز چیزای جالبتر میخونیم راجب اینکه اصن پرده وجود نداره 

اینم یکیش

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ینی با این اتفاقیم که برات افتاده هنوز نفهیمیدی بکارت یه دروغه؟

بکارت دروغ نیست عزیزم. منتهی بعضیا مادرزادی ندارن و بعضیا طی افزایش سن و ورزش هایمنشون خود به خود ازبین میره. ولی اکثرا هایمن رو دارن. هایمن موقع جنینی نقش حفاظتی داره برا جنین بخصوص حین عبور از کانال زایمانی. اینطور عفونت ها از طریق واژن وارد بدن جنین نمیشن.

2738

هیچ رابطه ای نداشتی. شاید آسیب دیده 

برای کسایی هم مه میگن بکارت دروغه بگم بکارت ممکنه به پرده داشتن یا نداشتن مربوط نباشه ولی پرده بکارت وجود داره و راحت میشه تشخیصش داد 

اینو بعضی از بی سوادای اینجا نمیفهمن گلم

دقیقا

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 
2706