2726
عنوان

رژیم پسرداری کسی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن چیزایی ک پتاسیم داره هم خوبه . 

من الان دخترم ۱۸روزشه تو اقدام هم بودم ناخواسته نبود یادمه همون شبی ک شد خیلی ناراحت بودمو گریه کرده بودمو ایترس داشتم کسایی ک دختر میخوان این راسته ک میگن استرس باعث دخترزایی میشه

کشمش گردو موز هردو بخورین .شوهرت عرق کاسنی بخوره قبل اقدام خودت هم با جوش شیرین مثل ژل شستشو خودتو بشور البته قبلش تمیز باشی. یک قاشق عسل طبیعی بریز تو یه لیوان شیر داغ روزهای پری با شکم خالی صبح ها بخور. شوهرت با اب سرد سرد خودش بشوره و کیسه یخ قبل اقدام هم موثر هست

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون
2728

منم موافقم که خدا باید بخواد،ولی حالا شمام رژیم بگیر که تلاشتو کرده باشی،نذرم بکن انشالا نتیحه بگیری،دارچین زنجبیل،هل بریز تو چاییت،غذاهات نمک یکم بیشتر بزن با فلفل سیاه و دارچین و زنجبیل،موز خرما زیاد بخور،لبنیات و ترشی  رو قطع کن ب مدت سه ماه،شوهرت انحیر بخوره،خودت زیتون،باهم خرما زیاذ بخورید،کاکایو و شکلات نخور،نقل و اب نبات مشکلی نداره،فلفل سیاه نکوبیده صبح ناشنا مثل قرص سه چهارتا دونه با اب بخور،دراخرم برو تحت نظر دکتر براتون قرص بده،انشالا نتیجه بگیری عزیزم

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

مصرف فلفل سیاه تو غذاتو زیاد کن...مغز بادام فندق پسته گردو هرروز بخورین و عسل..غذاهای با طبع گرم...لبنیات حذف... گشستن با جوش شیرین قبل اقدام...توت فرنگی بدن رو خیلی قلیایی میکنه و همچنین موز و خرما و اینکه پوزیشن هم بحالت سجده مهمه و روزای تخمک گذاریتون اقدام کنین

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
میگن چیزایی ک پتاسیم داره هم خوبه .  من الان دخترم ۱۸روزشه تو اقدام هم بودم ناخواسته نبود یادم ...

الکیه این نظر به نظر من 

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون

منم دیدم اطرافم کسانی که نتیجه نگرفتن،ولی کسانی هم که رژیم داشتن و نتیجه گرفتن کم نبودن

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ما یه دختر داریم...شوهرم میگه دو دختر دیگه میخام...  

یه دعایی هست تو مفاتیح..اما حتما باید اسمشو محمدیا ترکیب محمد با یه اسم دیگه بزارید انشالله...همراه با رژیمت اینم اگه خاستی بخون..دیدم یه خانمی همینجاگفتن خودش و خاهرش خوندن این دعا رو ...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706