2726
عنوان

رژیم پسرداری کسی داره

824 بازدید | 50 پست

سلام عزیزان میشه لطفا اگه کسی رژیمی برای پسردارشدن رو رعایت کرده به منم بگید🙏🙏

میخام پسردار بشم میگن گرمی بخور آخه گرمی چه چیزایی روزی چند تا چقدر چه اندازه ؟ 

چه چیزایی رو من باید بخور چه چیزایی رو همسرم باید بخوره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دارم،یک ماهش رفته دوماه دیگع مونده،منم یه دختردارم الان پسر میخام

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
خدایی پسر چیش از دختر بیشترع؟!

بعضیا پسر دوس دارن بعضیا دختر دوست داشتن عیب نیست خواهر گلم منم الان دخمل دوس دارم خدا بهم داده دوس دارم بعدیم پسر باشه جنسم جور شه از هردو نعمت داشته باشم

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...

دوست من رژیم گرفت فقط میدونم هر دوشون رژیم رو رعایت کردن و کلا سردیجات و ترشی جات رو حذف کردن بقیشو نمی دونم ولی درنهایت این کار ۱۰۰ درصد جواب نمیذه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
خب یکی دختر دوس داره یکی پسر اگه یکی بگه رژیم دختر دارم برعکس همینو میگی؟

هرچی خدا بخواد همون میشع ربطی ب رژیم و اینا نداره ک

بله

"𝐃𝐈𝐍𝐎𝐎𝐒𝐇"  "فکر نکن تو بردی! نه؛ من به خودم باختم"  https://harfeto.timefriend.net/17018025501388  
بعضیا پسر دوس دارن بعضیا دختر دوست داشتن عیب نیست خواهر گلم منم الان دخمل دوس دارم خدا بهم داده دوس ...

اره منم همین طور منم دختر دارم شوهرم میگه من پسر میخام همدمم باشه

برای همسرت انواع مغزیجات رو اسیاب کن باعسل مخلوط کن بده هرشب بخوره

همراه غذاپیاز بده بخوره ماست و دوغو حذف کن

قبل رابطه بشین تو محلول اب و جوش شیرین

اول هم باید تو ارضابشی بعد همسرت

کاش نی نی سایت قابلیت بلاک داشت🤦🏻‍♀️
2706