1874
2047
عنوان

رژیم پسرداری کسی داره

239 بازدید | 49 پست

سلام عزیزان میشه لطفا اگه کسی رژیمی برای پسردارشدن رو رعایت کرده به منم بگید🙏🙏

میخام پسردار بشم میگن گرمی بخور آخه گرمی چه چیزایی روزی چند تا چقدر چه اندازه ؟ 

چه چیزایی رو من باید بخور چه چیزایی رو همسرم باید بخوره؟

خدایی پسر چیش از دختر بیشترع؟!

#اکانت تعطیل💔😴من با چشـ👀ـم بسته بیدارم...حرفـــام بـه دردام بستگی دارن...⛓️🖤مـن از درای بـسته بیزارم...😒خسته از این مـردم...👥بس که بیکــارن...🤷🏻‍♀️مـــــن...ته یه چاه عمیقم...🕳️پنچر وسط راه حقیقــت...🚶🏻‍♀️ goftino.com/c/x32Bwi  لینک گفتینو

فقط باید بالایی بخواد رژیم اینا کشکه همش

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری..... نیمه شعبان بی بی چکم مثبت شد😍😍😍😍روز میلاد امام حسن علیه السلام صدای قلب وروجک و شنیدم😍😘😘😘😘مرسی خدا جون بابت عیدی قشنگت☺😊😊😊خوش اومدی به دنیامون مادر 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

بارژیم احتمالش خیلی کمه نتیجه بگیری

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی..خدایا خودت بهترین حافظی پس نگهدارش باش..آمیییین....pcoشدید داشتم که با دوماه تمرین فیتنس ورژیم غذایی توهمون ماه باردارشدم
2032

من دارم،یک ماهش رفته دوماه دیگع مونده،منم یه دختردارم الان پسر میخام

کاربری چهارممه!ازسال 90عضوم، خواستم که بدونید پیشکسوتم 😁😁😁یه دخمل ناز دارم، میشه برای پسردار شدنم صلوات بفرستید😁😁👶
خدایی پسر چیش از دختر بیشترع؟!

بعضیا پسر دوس دارن بعضیا دختر دوست داشتن عیب نیست خواهر گلم منم الان دخمل دوس دارم خدا بهم داده دوس دارم بعدیم پسر باشه جنسم جور شه از هردو نعمت داشته باشم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت فندق توی دلم🥰❤ ..التماس دعا...
2051

دوست من رژیم گرفت فقط میدونم هر دوشون رژیم رو رعایت کردن و کلا سردیجات و ترشی جات رو حذف کردن بقیشو نمی دونم ولی درنهایت این کار ۱۰۰ درصد جواب نمیذه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
خب یکی دختر دوس داره یکی پسر اگه یکی بگه رژیم دختر دارم برعکس همینو میگی؟

هرچی خدا بخواد همون میشع ربطی ب رژیم و اینا نداره ک

بله

#اکانت تعطیل💔😴من با چشـ👀ـم بسته بیدارم...حرفـــام بـه دردام بستگی دارن...⛓️🖤مـن از درای بـسته بیزارم...😒خسته از این مـردم...👥بس که بیکــارن...🤷🏻‍♀️مـــــن...ته یه چاه عمیقم...🕳️پنچر وسط راه حقیقــت...🚶🏻‍♀️ goftino.com/c/x32Bwi  لینک گفتینو
بعضیا پسر دوس دارن بعضیا دختر دوست داشتن عیب نیست خواهر گلم منم الان دخمل دوس دارم خدا بهم داده دوس ...

اره منم همین طور منم دختر دارم شوهرم میگه من پسر میخام همدمم باشه

برای همسرت انواع مغزیجات رو اسیاب کن باعسل مخلوط کن بده هرشب بخوره

همراه غذاپیاز بده بخوره ماست و دوغو حذف کن

قبل رابطه بشین تو محلول اب و جوش شیرین

اول هم باید تو ارضابشی بعد همسرت

چاله لپ بهونس ، کسی که بخواد دل ببره با چاله چوله هایِ زندگيشم دلتو میبره.
نه عزیزم بی تاثیر هم نیست

والا اطراف من ۴ ۵ نفر گرفتن تحت نظر دکترم بودن دختر شد

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری..... نیمه شعبان بی بی چکم مثبت شد😍😍😍😍روز میلاد امام حسن علیه السلام صدای قلب وروجک و شنیدم😍😘😘😘😘مرسی خدا جون بابت عیدی قشنگت☺😊😊😊خوش اومدی به دنیامون مادر 

میگن چیزایی ک پتاسیم داره هم خوبه . 

من الان دخترم ۱۸روزشه تو اقدام هم بودم ناخواسته نبود یادمه همون شبی ک شد خیلی ناراحت بودمو گریه کرده بودمو ایترس داشتم کسایی ک دختر میخوان این راسته ک میگن استرس باعث دخترزایی میشه

کشمش گردو موز هردو بخورین .شوهرت عرق کاسنی بخوره قبل اقدام خودت هم با جوش شیرین مثل ژل شستشو خودتو بشور البته قبلش تمیز باشی. یک قاشق عسل طبیعی بریز تو یه لیوان شیر داغ روزهای پری با شکم خالی صبح ها بخور. شوهرت با اب سرد سرد خودش بشوره و کیسه یخ قبل اقدام هم موثر هست

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار نی نی تپل مپلی...میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون

منم موافقم که خدا باید بخواد،ولی حالا شمام رژیم بگیر که تلاشتو کرده باشی،نذرم بکن انشالا نتیحه بگیری،دارچین زنجبیل،هل بریز تو چاییت،غذاهات نمک یکم بیشتر بزن با فلفل سیاه و دارچین و زنجبیل،موز خرما زیاد بخور،لبنیات و ترشی  رو قطع کن ب مدت سه ماه،شوهرت انحیر بخوره،خودت زیتون،باهم خرما زیاذ بخورید،کاکایو و شکلات نخور،نقل و اب نبات مشکلی نداره،فلفل سیاه نکوبیده صبح ناشنا مثل قرص سه چهارتا دونه با اب بخور،دراخرم برو تحت نظر دکتر براتون قرص بده،انشالا نتیجه بگیری عزیزم

کاربری چهارممه!ازسال 90عضوم، خواستم که بدونید پیشکسوتم 😁😁😁یه دخمل ناز دارم، میشه برای پسردار شدنم صلوات بفرستید😁😁👶
1718