2410
2553
عنوان

فاسد خیانت کار

281 بازدید | 30 پست

من ۱۸ سالم ک بود  اس ام سای مامانمو دیدم  ینی گوشیشو نگا کردم ببینم ساعت چنده . بعد یه اس ام اسی اومده بود براش. فقط نگم چقدر بد بود .  

نوشته بود خوب فلا خانوم میبوسمت آبمم اومد ی همچین چیزی.

بعد رفتم از گوشی یکی دیگ زنگ زدن بهش  دیدم ی مردیه . 

اونوقت این مادر همون ادمی بود ک ۱۳ سالگی نن تکون میخوردم میگفت دلت شوهر میخواد. 

این فقط یکی از کاراش بود . فقط یکیئی از هزاررتا زجری ک بهم داده.  و دادن دوتایی  زن و شوهر

منم مثل تو 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
چیت ؟ 

مامانم خیانت میکن 4 سال دیگ. اون ادم سابق نیستم 10 سال اول زندگیم خیلی خوب بود 

ولی بعدش شد استرس و عذاب 

من دختر شاد سرخوشی بود رفته رفته دارم عصبی تر میشم 

نمیگم زندگیم بد 

در حد خودش خوب 

ولی اگ این مشکل نبود میشدم دختر یک لای پر غو بزرگ شدا 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

آخی عزیز م منم همکلاسیم  تو دبیرستان از این کارای مادرش خیلی زجر میکشید اونم مادرش پدر اینو دراورده بود ولی خودش افتضاح بود تو حرص نخور نمی تونی ک کاری کنی خودتو عذاب نده بالاخره از پیششون می ری راحت میشی 

واسه ظهور امام زمان صلوات   
2706