2737
2734
عنوان

درمان کولیک نوزاد

3695 بازدید | 6 پست

دوستان خواستم تجربمو در مورد کولیک بچم بگم تا شماها هم استفاده کنید این نی نی ها خیلی گناه دارن دلم کباب میشد برای بچم گریه میکرد و ما هیچ کاری نمیتونستیم بکنیم.  نی نی من تقریبا بعد از یکماهگی دل درد خیلی میشد اوایل کولیک اید میدادیم خوب میشد اما به رازیانه حساسیت داد و تموم صورتش دون دون شد و قطعش کردیم

موقع دل درد ایزی کول هم میدادم بعضی موقع خوب میشد بعضی موقع اثری نداشت، گریپ میکسچر هم اثری نداشت(البته میگن اصلا خوب نیست شبیه نبات و عرق نعناعه) و بت وحود حساسیت باز کولیک اید و کولیکز میدادم که اثر میکرد اما باز یکساعت دیگه شروع میشد 

خلاصه خیلی اعصابمون به هم ریخته بود پدی لاکتم دوبار خریده بودم اما بیرون یخچال مونده بود و موقع درد میدادم اثری نداشت

تا اینکه فهمیدم پدی لاکت رو باید مرتب بدم و اثرش بعد یک هفته مشخص میشه و حالت پیشگیری از درد رو داره ، چه درد داشته باشه چه نداشته باشه هر روز ۵ قطره میدادم از یخچال در میوردم الارم گوشیمو  تنظیم میکردم رو ده دقیقه بعدش میدادم بهش و سریع میزاشتم یخچال که فراموش نشه بیرون بمونه

خدارو شکر دل درد نی نیم کامل قطع شد خواستم بگم شما هم اینکارو بکنید الانم اگه گهگاه دل درد شه با صدای سشوار اروم میشه

دیر گفتی خواهررر  

سه تا بچه ی کولیکی بزرگ کردم داغون شدم

البته بعید می دونم به بچه های من اثر می کرد

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماساژهای مخصوص رو هم از یوتیوپ گرفته بودم و انجام میدادم اما اثری نداشت.

کولیکز و کولیک اید در اصل همون دایمیتیکون هستن که دارو هستن و برای بچه ها خیلی خوب نیست، اما پدی لاکت دارو نیست باکتری های طبیعیه

من بایا گایا رو شنیدم خوبه اما گیر نیومد و گفتن پدی نمونه مشابه ایرانیشه

2728
قطره اینفکول بخرید راحت راحت  گرون هست ولی ارزش داره

اینفاکول هم اگه ترکیباتشو بخونید همون دایمیتیکن و سایمیتیکونه که تو کولیک اید و کولیک از هست و فقط گرون تره ، حالت داروی تسکینی داره و درمانی نیست

اما بایا گایا و پدی لاکت دارو نیستن و پیشگیری میکنن از دل درد

🛑🛑🛑🛑🛑فروش انواع شیر خشک های 🛑🛑🛑🛑🛑

اسید امینه مانند♥♥ نئوکیت ،آلفامینو ♥♥

🔈🔈ایرانی اپتامیل اچ ا ،پپتی،پپتی جونیور،نان اچ ا ،اپتامیل پره پی دی اف ،اف ام اس،ببلاک پره مچور،پی دی اف،

کندامیل ال اف

🔉🔉🔉انواع شیر خشک های وارداتی مانند سیمیلاک گلد ،اس ام ا، پرو اپتامیل،گلدن گات،هیپ،لیتل اسلیپ و.......

🔊🔊🔊🔊انواع مکمل های افزایش وزن مانند شیر مایع پدیاشور پلاس،معمولی ،اینفترینی،ریسورس جونیور،پپتامین جونیور،نوترینی درینک،نیدو درب قرمز پدیاشور و ویتاشور و......

🔔🔔انواع داروهای برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... داروی کولیک مانند ایزیکول بیبی،اینفاکول و ساپ سیمپلکس،ریلاکتازم

📣📣انواع انتی بیوتیک های خارجی زیترومکس و ازیترومایسین

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن،قد،ایمنی،مولتی ویتامین،افزایش اشتها و......

📯انواع تب بر

🔭افزایش چاقی و یا لاغری

📡انواع دارو زادیتن .،کروئنو.....

🏮🏮انواع پوره ،سرلاک،پوره ساندیسی،‌پاف،بیسکویت و.....

♣♣♣♣مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر♣♣♣♣

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩۰۹۰۵۶۴۵۰۸۱۳🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

پیج اینستاگرام :.  Babyalergic2023

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

💙💙💙💙💙فروش انواع شیر خشک 💙💙💙💙

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

گلدن گات ، سیمیلاک گلد ،اپتامیل انگلیس و ترک ، sma ایرلند 

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤❤❤انواع محصولات برای تقویت سیستم ایمنی و سرماخوردگی 

💚💚💚💚💚محصول جهت کنترل و درمان آلرژی ...... 

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن/قد/سیستم ایمنی/مولتی ویتامین/افزایش اشتها و.....

💛💛💛💛💛انواع تب بر خارجی کودک

انواع پوره میوه/سرلاک/پوره ساندیسی،/پاف/بیسکویت و......

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371