2410
2553
عنوان

خانمایی که هفته دوازدهم بهتون قطعی جنسیت رو گفتن بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 105 پست

بچه اولم رو ١٢گفت پسره قطعا همون سد

ولي دومي رو گفتن دختره،من يكبار قبل انومالي هم رفتم باز گفت دحتره..انومالي رفتم گفت پسره.

معمولا وقتي ميگن دختره بايد سك كرد

ولي وقتي ميگن پسره قطعيه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بچه اولم رو ١٢گفت پسره قطعا همون سد ولي دومي رو گفتن دختره،من يكبار قبل انومالي هم رفتم باز گفت دحت ...

منم خیلی دختر دوست دارم اکثرا دختر رو هم اشتباه میگن

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۱ هفته و سه روز بهم درست گفتن

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2720

من خودم چارشنبه عصرمیرم

ولی خالم توهمون ۱۲ هفته مشخص شد جنسیت بچش

مامانمم توهمون ۱۱هفته بهش گفتن ب احتمال زیاددختره وواقعادختر بود ۷/۸سال پیش

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2714
بچه اولم رو ١٢گفت پسره قطعا همون سد ولي دومي رو گفتن دختره،من يكبار قبل انومالي هم رفتم باز گفت دحت ...

دقیقا وقتی میگن دخترخیلی اشتباه درمیاد خاله همسرمنم پسربوداوایل گفته بودن دختر

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2706