2726
عنوان

خانمایی که هفته دوازدهم بهتون قطعی جنسیت رو گفتن بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 105 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما میخوایم یه جشن سه چهار نفره تعیین جنسیت بگیریم برا یادگاری  میترسم اشتباه باشه

حالا صبر کن انومالی جشن بگیر 

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون
2728

سلام عزیزم من دوازده هفته بهم گفتن احتمال هفتاد درصد پسره پنج ماهگی سونو تعیین جنسیت هم گفتن پسره .هفت ماهگی رفته بودم برا وزن بچه ام ب دختره گفتم جنسیت چیه گفت دختره .ک شوکه شد بهم اشتباه گفته .دختر بود بچم 

سلام عزیزم من دوازده هفته بهم گفتن احتمال هفتاد درصد پسره پنج ماهگی سونو تعیین جنسیت هم گفتن پسره .ه ...

وااای چقدر بد 

استرس گرفتم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
وااای چقدر بد  استرس گرفتم

اره من خیلی ناراحت شدم بخاطر اینکه از سه ماهگی تا هفت ماهگی همش بش میگفتم پسرم پسرم باهاش حرف میزدم انس گرفته بودم یه دفتر داشتم روزانه براش می‌نوشتم اسم براش انتخاب کرده بودم.ولی الان عاشق دخترمم میگم دوتا دختر دیگه هم می‌خوام😍😍😍😍

اره من خیلی ناراحت شدم بخاطر اینکه از سه ماهگی تا هفت ماهگی همش بش میگفتم پسرم پسرم باهاش حرف میزدم ...

منم خیلی دختر دوست دارم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ان تی گفت پسر . پسر هم بود 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
2706