2410
2553
عنوان

خانمایی که هفته دوازدهم بهتون قطعی جنسیت رو گفتن بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 105 پست
اون سونو بود که قدیما اشتباه میشد  ان اتی خطا نداره

برا خیلیا اشتباه نشون داده 

من‌ تو سایت خوندم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
به من گفت دختره توی انومالی شد پسر از قضا ان تی اشتباه داره انومالی هست که اشتباه نداره 

چه جالب 

من نشنیده بودم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان تی معلوم نیست به من هیچی نگفت اصرار کردم گفت ضربان قلبش ۱۷۰ بیشتر میخوره که دختر باشه ولی انوما ...

اره باید صبر کنم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2720
2714
اگه احتمالی گفت به کسی نگین بین خودت و شوهرت باشه

ما میخوایم یه جشن سه چهار نفره تعیین جنسیت بگیریم برا یادگاری 

میترسم اشتباه باشه 

2706