2737
2734
عنوان

زمان مجردی بیشتر آزادی داشتید یا زمان تأهل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3258 بازدید | 232 پست
واقعا؟  ولی من می‌ترسم بچه داربشیم بدتر بشه

خودت ماشین داری؟ 

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زمان تاهل، آزادترم.فقط مسئولیتهای زندگی، منو محدود میکنه. هرجا برم،فکرم پیش خونه و زندگی و بچع هاست. واس همین،خیلی بیرونی نیستم.

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
اگه اخلاقای بدی نداره  اره خیلی بهتر میشه اوضاع  من دخترمو از 2.5 فرستادمش زبان  ف ...

نه اخلاق بدی که بخوام بچه دار نشم 

میترسم بخواد اونو هم مثل من کنترل کنه

به نام خداوند رنگین کمان...
2728
زمان تاهل، آزادترم.فقط مسئولیتهای زندگی، منو محدود میکنه. هرجا برم،فکرم پیش خونه و زندگی و بچع هاست. ...

درسته، مسئولیت های زندگی بعد بچه چند برابر می‌شه 

نه

رانندگی بلدی؟مثلا اجازه میده ماشینشو برداری.

من میترسم ماشین پدرم رو بردارم خسارت بزنم😂😂

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
رانندگی بلدی؟مثلا اجازه میده ماشینشو برداری. من میترسم ماشین پدرم رو بردارم خسارت بزنم😂😂

😅😅

اره گواهی نامه دارم

مشکلی نداره پشت ماشینش بشینم ولی اخه معمولا وقتی من نیاز دارم نیست😕

2738