2726

من بچم ۱۰ ماهشه غذا میخوره اما فقط وابسته شیر منه شیر پاستوریزه شیر خشک نمیخوره و من خیلی لاغر شدم زانوهامم درد میکنه میخوام کمش کنم شبارو ندم روزا بدم تو شب همش بیدار میشه شیر میخوره اگه هم اب بدم باز شیر میخواد نمیخوابه اون شیراروهم میفهمه نمیخوره کیا مث من بودن چجوری اون شیرارو بدم

صبر زرد از عطاری بگیر بمال ب سینه ت تلخه شاید دیگه شبا رو ترکش دادی

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دختر منم یازده ماهشه و دقیقا همینطوره و نمیشه کاریش کرد دختر من غذا هم زیاد و خوب میخوره ولی د ...

من بچم غذاش خوبه تو شب نمیزاره بخوابم قبل خوابم سیرش میکنم توی روزی ۴بار یا ۵بار شاید بخوره میخوام کلا شیرو کم کنم پاهام درد میکنه لاغرم 

2728

کلا وقتی بچه از سیر مادر بخوره خیلی سخت میشه تز شیر گرفتش 

نه شیر خشک میخوره نه پاستوریزه 

نمیدونم ولی  سعی کن بفهمی چ غذایی رو خیلی دوس داره

سرچ کن غذای کودک،احتمالا غذاهای محبوب بچه هارو میاره، 

با گول زدن اولین بار بهش غذا بده

اونوقت شب رو اصلا شیر نخوره اشکل نداره

صبر زرد چیه دیگه. اون برای وقتی که بچه دو سال رد کرده باشه گلم. اینکار نکنیا.

ببین من خودم شاغلم صبح ساعت هفت باید بلند شم مشکل شما رو هم دارم شب تا صبح چندین بار برای شیر بیدار میشم و مجبورم سر صبح هم بیدار بشم برای اداره.

من بچم غذاش خوبه تو شب نمیزاره بخوابم قبل خوابم سیرش میکنم توی روزی ۴بار یا ۵بار شاید بخوره میخوام ک ...

عزیزم حالا جدا از اینکه چجوری بچه رو از شیر بگیری،شما باید حتما حتما کلسیم مصرف کنی 

قرص کلسیم بخور برای مادر شیر ده شدیدا لازمه 

همه کلسیم بدن شما صرف تولید شیر میشه

اونوقت شب رو اصلا شیر نخوره اشکل نداره

نه چ اشکالی داره اتفاقا میگن بعد شیش ماه باید شیر شبو کم کم قطع کنی 

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
عزیزم حالا جدا از اینکه چجوری بچه رو از شیر بگیری،شما باید حتما حتما کلسیم مصرف کنی  قرص کلسیم ...

ما خونمون خیلی پله داذه کلسیم خیلی میخورم اما از پله ها خسته شدم پاهام جون نداره شیرم که میدم یباره ضعف میره پاهام

اون بخاطر دندونه بچه من هنوز دندونم نداره

آره، عزیزممم😍خدا برات حفظش کنه❤ من مادرم وقتی خواهرم شبا بیدار میشد شیر میخواست بهش غذا میداد سخته ولی دیگه شیر خوردنشو کم کرد

2706