2726
عنوان

سونو داپلر واژینال بعد از سقط

147 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من هفته پیش سقط داشتم،زایمان طبیعی،هنوز خونریزی دارم و دکتر دارو داره برای دفع بقایا،اخه یکروز بعد از سقط سونو‌کردن ،۶سی سی،بقایا در حال دفع نشون داد،حالا دکتر برام سونو نوشته ،نمیتونم کامل بخونم،اما واژینال و کالر داپلر رو دیدم،کسی میدونه چه جوری هست؟ایا همونه که مایع میکنن تو رحم و بعد سونو؟یا مثل همون سونو واژینال هست اما رنگی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای من سقط قانونی بود عزیزم،سندروم داون و در ۱۹هفتگی،علت زایمان زودرس شما چی بود؟چند هفتگی؟

نصف شب دردم گرفت.تو ۶ ماهگی.۲۵ هفته بودم.رفتم بیمارستان گفتن دهانه رحم ۴ سانت بازه و باید زایمان کنی.دنیا ر سرم خراب شد.بعد ۴ سال حامله شده بودم.در عرض یه ساعت بچم رفت

خدایا شکرت
نصف شب دردم گرفت.تو ۶ ماهگی.۲۵ هفته بودم.رفتم بیمارستان گفتن دهانه رحم ۴ سانت بازه و باید زایمان کنی ...

ای وااای😭😭😭!!خیلی سخته عزیزم،درکت میکنم،خدا بهت صبر بده و زودتر دامنت سبز بشه،هرچند میدونم همه اینا در حد حرف هست و هیچ کس نمیتونه درد ادم رو بفهمه،چون خودم کشیدم،برام زجر اور بود که بچه ام رو زایمان کردم و بغل کردم اما تو دستام یخ یخ بود😭😭😭بچه شما زنده به دنیا اومد؟نمیتوتستن دهانه رحم رو بدوزن؟

ای وااای😭😭😭!!خیلی سخته عزیزم،درکت میکنم،خدا بهت صبر بده و زودتر دامنت سبز بشه،هرچند میدونم همه ای ...

کار از کار گذشته بود.بچم زنده به دنیا اومد حتی شوهرم صدای گریشو شنیده بود

خدایا شکرت