2726

ممکنه کسی باردار باشه و آزمایش بتا منفی باشهاللن 15 روزه از موعود پریودی گذشتهدیروز آزمایش دادم منفی بودهیچ وقت هیچ وقت تاخیر در پریودی نداشتم فقط یک بار بود که اونم باردار بودم..الان 15 روزه عقب افتاده ...ممکنه بتا دیر نشون بده؟

احتمالش هست باردار باشم

یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگر بتا قرار بود دیر نشون بده حداقل ۱۵ روز بعد تاخیر دیگه نشون میداد.شاید کیست داری عزیزم

نشونه های کیست چیه 

هیچ وقت نداشتم از قبل 

من 16 روز بعد اقدام بیبی زدم مثبت شد رفتم از دادم ازمایشم منفی و عدد بتا 3 

امروز 31 روز از اقدامم میگذره ک هنوز پریود نشدم 

چند روز دیگ میرم ازمایش میدم دوباره امیدوارم ک مثبت بشه 

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺
من 16 روز بعد اقدام بیبی زدم مثبت شد رفتم از دادم ازمایشم منفی و عدد بتا 3  امروز 31 روز از اق ...

آره هاله انداخته

من 16 روز بعد اقدام بیبی زدم مثبت شد رفتم از دادم ازمایشم منفی و عدد بتا 3  امروز 31 روز از اق ...

عزیزم مارک نواری کاذبه . خالم سه بار نواری زدم مثبت شد . شک کرد به شوهرش گفت برا امتحان توعم بزن شاید مثبت بشه . زد مثبت شد . ازمایشش منفی بود باردار نبود

عزیزم مارک نواری کاذبه . خالم سه بار نواری زدم مثبت شد . شک کرد به شوهرش گفت برا امتحان توعم بزن شای ...

نواری نیست گلم خودکاریه

نواری اون مدلاییه ک فقط یه نوار خالی هست اما این بهش میگن خودکاری 

خالتون از همینا زد ؟

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺

دختدر همسایمون هم بی بی چک هم ازمایش منفی بود دو ماهه حامله بود ولی اززمایش منفی وقتی رفت سونو دید حتی قلب هم داره فک کرده بود کیست داره 

_امروز چقد تلخی؟؟ +دلتنگی ادمو مثل چایی مونده تلخ میکنه شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک.._ بی حوصلگیت واسه چیه؟ +مارا هرچه هست دگر حوصله ای نیست _چی شده؟+یجوری دلم گرفته انگار دنیام تباه شده.. _خدا بهت صبر بده +نمیشه جای صبر فقط پنج دقیقه بغلشو بده؟به چال گونش و چشاش زل بزنم.. _اسمون توام افتابی میشه +ابر اسمون ما همیشه سیاه بود دکتر.. _پس سهمت چی میشه؟ +سهم من از تموم دنیا هیچه.. _زندگی کن +زندگی کنم که تهش چی بشه؟  همینجوری این دنیا یه جوونی بهم بدهکاره.. _این حرفات فقط از رو دلتنگیه +دست خودم نیست که دلم براش تنگ میشه😔😔
2706