2726
عنوان

کودک

64 بازدید | 13 پست

دخترم 18ماهشه چندوقته خیلی غرمیزنه و گریه میکنه همش میخاد بغلش کنیم الانم حدودنیم ساعت فقط بهانه و گریه کرده تابه زورخوابیده خیلی عصبیم نمیدونم چشه بردمش دکترمیگه دل درد داره کسی بوده بچش اینطورباشه

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
اره طبیعیه دل درد داره

باید چی بهش بدم 

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخاژر دندون هم میتونه باشه. اگرم دلدرده شبا قبل خواب بهش آبجوش نبات با یکم عرق بادرنجبویه با عرق نعناع بده راحت میخوابه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
دندون درنمیاره؟

نمیدونم اما همش دستش تو دهنشه براش طل دندونم زده فایده نداره

باید چی بهش بدم 

سوپ درست کن براش طفلی سنس کمه نمیتونه تحمل کنه فقط همبن حوبه چون شتید بعضی چیزا رو هموز نتونه بخوره اگه مثلا میدونی خوبه ابمیوه بگیر براش البته طبیعی نه از بیرون

سوپ درست کن براش طفلی سنس کمه نمیتونه تحمل کنه فقط همبن حوبه چون شتید بعضی چیزا رو هموز نتونه بخوره ...

عیبش اینه خیلی روهم روهم میخوره

نمیدونم اما همش دستش تو دهنشه براش طل دندونم زده فایده نداره

یکم پیازبه لثه هاش بکش لثشوزودترمیترکونه دندونش میادبالابچه راحت میشه یاباقندلثشوبراش ماساژبده 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
یه سایتی هست که متناسب با بچه خودتون یه برنامه استعدادیابی و تغذیه و ورزشی میده خیلی به مامانا کمک ...

ممنون گلم