2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ختم بسم الله و سوره واقعه و زیارت عاشورا آیت الله حق شناس گرفتم نمیدونم نتیجه کدومشون بود که به حاجتم رسیدم شایدم هر سه تاش بود

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)

من‌نمک شاید باور نکنی ولی خیلی زود به حاجتم رسیدم همینجا یه خانومی گفت منم عمل کردم چن بار حاجت داشتم که خداروشکر رسیدم

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
2738
من ختم بسم الله و سوره واقعه و زیارت عاشورا آیت الله حق شناس گرفتم نمیدونم نتیجه کدومشون بود که به ح ...

نائب گرفتی؟ 

ختم بسم الله چجوریه 

میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟ خدایا شکرت..
سه تا دو‌رکعتیه تو‌نت سرچ‌کن میاره واس حضرت عباسه

اها 

اخه دو سه تاست میخواستم ببینم کدومه 

ان شا الله بهش برسی

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
من‌نمک شاید باور نکنی ولی خیلی زود به حاجتم رسیدم همینجا یه خانومی گفت منم عمل کردم چن بار حاجت داشت ...

چجوری نذر کردی

چقدر بعدش حاجت گرفتید 

میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟ خدایا شکرت..

ما نذر خاصی نمیکنیم ولی مادربزرگم و مادرم یه عادتی دارن که خیلی انفاق میکنن. 

از وقتی اوضاع مالی مون ضعیف بود تا وقتی دستش پر بود فرقی نداشته بیشتر اوقات انفاق میکنه و واقعا خدا هوای مادرم رو خیلی داشته 

من‌نمک شاید باور نکنی ولی خیلی زود به حاجتم رسیدم همینجا یه خانومی گفت منم عمل کردم چن بار حاجت داشت ...

همینجا نذر میکنم اگر پریود نشدم فردا وبعد دو سال منتظر بودن باردار باشم ی پلاستیک نمک میبرم برای حسینیه😞😞یا میزارم تو امامزاده

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
چجوری نذر کردی چقدر بعدش حاجت گرفتید 

مثلا به نیت امام جواد ۹تا یا هرچندتا که دوست داشتی نذر میکنی بله من خودم هربار که نذر کردم حاجتمو گرفتم خداروشکر

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
2706