2726

من ۱۰ روزه که شروع کردم یکمی هم هله هوله خوردنم رو کم کردم ‌و ۱/۵ کیلو کم کردم

کسی هست که استفاده زیاد کرده باشه از تردمیل و نتیجه گرفته باشه؟

تردمیل خوبه؟ من تهیه کنم؟ 

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا

تردمیل روزی ۳۵ دقیقه یا ی کم کمتر 

بعدم هر ده دقیقه سرعتش اندازه ۳شماره ببر بالا

رو سراشیبی قرار نده که زانو درد میاره و اینکه مثل پیاده روی بیرون که انجام میدین اینم همینه هر چقدر ادامه دار باشه نتیجه ی بهتر میگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تردمیل روزی ۳۵ دقیقه یا ی کم کمتر  بعدم هر ده دقیقه سرعتش اندازه ۳شماره ببر بالا رو سراشیبی ق ...

من روزی ۲۰۰ کالری میسوزونن تو ۳۵-۴۰ دقیقه

یعنی لاغر میشم؟

بعد تعطیلات عید خیلی چاق شدم هیچوقت اینطور نبودم

من روزی ۲۰۰ کالری میسوزونن تو ۳۵-۴۰ دقیقه یعنی لاغر میشم؟ بعد تعطیلات عید خیلی چاق شدم هیچوقت اینط ...

اره عزیزم بیشتر از این به زانو فشار میاره 

حتی پزشکای تغذیه هم پیاده روی رو روزی ۳۵ دقیقه میگن

سلام اجی خوبین ببخشید مزاحمتون شدم بیمه پارسیان هستین شما ازش راضی هستین برا دارو و این چیزا رایگانه من امشب خودمو بیمه تکمیلی پارسیان کردم اما نمی‌دونم کارم درسته یا نه 

اسنا جونیییییییییییی قبل هستم کاربری دوم هستم از ۹۸ عضو اینجام ✋✋✋✋✋✋
سلام اجی خوبین ببخشید مزاحمتون شدم بیمه پارسیان هستین شما ازش راضی هستین برا دارو و این چیزا رایگانه ...

سلام بله عزیزم کا با فرانشیز ۱۰ درصد هستیم خیلی راضی ام

سلام بله عزیزم کا با فرانشیز ۱۰ درصد هستیم خیلی راضی ام

یعنی دارو هم از بیمه کم می‌کنه شما هزینه نمی‌دی 

ببخشید اذیتت کردم 

اسنا جونیییییییییییی قبل هستم کاربری دوم هستم از ۹۸ عضو اینجام ✋✋✋✋✋✋
2706