2726
عنوان

مامالي و روزه داري با عشق+📷

| مشاهده متن کامل بحث + 10149 بازدید | 120 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيز دلم اي جانم چقدر قشنگ توصيف كردي لذت بردم، راست ميگي لحظه لحظه اش رو بايد قدر دونست❤️ م ...

دل به دل راه داره واسه منم قشنگترین چیز تو این سایت تاپیک های پر از عشق و شور زندگی شماست♥️

چشم اگر لایق باشم حتما دعاگوتون هستم♥️

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2728
منم عاشق این‌ماهم😍😍 مثل همیشه تاپیکتون پراز آرامش وعشق❤❤❤ الهی که همیشهههه همینجور باعشق باشید و ...

سلامت باشي دوست خوبم

اميدوارم هممون دست پر از اين ماه پر بركت بيرون بيايم

مرسي از كامنت پر مهر و محبتت❤️❤️❤️❤️❤️

سلام عزیزدلم.امروز وقت سحر تاپیکتون رو دیدم.عباداتتون قبول دوست خوبم♥️

منم عاشق این روزا وشبام..تو این روزها بیشتر باید بفکر چیزهایی باشیم که بهمون آرامش میده.

این ماه عزیز رو همیشه دوست داشتم حس وحالشو ،حتی گرسنگیها وخستگی هاشو..

سالها پیش که هنوز ازدواج نکرده بودم نه دغدغه درست کردن سحری وافطار بود نه مسئولیت خانه داری.راحت میخوابیدم ..تازودتر بگذره وقتم...

الان که میبینم گاها از صبح که دخترکم بیدار میشه تا آخر شب اصلا نمیزاره بخوابم ، خودم رو با خیاطی ومطالعه سرگرم میکنم.و واقعا فراموش میکنم که روزه ام..

خدارو هزارمرتبه شکر.

انشااله سلامتی وشادی روزی همه ی آدمها باشه.الهی آمین.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
سلام عزیزدلم.امروز وقت سحر تاپیکتون رو دیدم.عباداتتون قبول دوست خوبم♥️ منم عاشق این روزا وشبام..تو ...

سلام عزيزم، ممنون دوست من ، از شما هم قبول باشه انشاالله

واقعا براي منم همينطور بود قبلنا بيشتر روز رو خواب بودم اما الان كلي مشغله دارم، اتفاقا الان راحت تر از اون زمان ميگيرم...عزيزم چه خوب كه اهل خياطي كردن هستي خيلي هنر قشنگيه افرين

سلام عزیزم دوست پر آرامش و قشنگم  روزه هات قبول روزهات همه شاد😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

سلام خوشگلم

عبادات شما هم قبول حق باشه انشاالله

ممنون مهربونم❤️🙏🏻❤️😘❤️❤️❤️❤️

2706