2733
2734
عنوان

مامالي و روزه داري با عشق+📷

10167 بازدید | 120 پست

بچه ها من عاشق حس و حال اين ماه هستم

راستش ادم مذهبي نيستم

اما روزه داري رو دوست دارم بيشتر به اين خاطر كه حس فوق العاده اي ازش ميگيرم

يه جور حس روحاني و معنوي به روح و جانم ميده

صبور تر و اروم تر ميشم

بعد مادي زندگي برام كم رنگ تر ميشه و انگار شادي خالصي رو تجربه ميكنم به خصوص وقت افطار و سحر❤️

شما هم از حس و حالتون برام بگيد...دوست دارم بدونم😍

اين هم افطار امروزم هستش😋 

نمازه روزه ات قبول 

دقیقا منم عاشق حس و حال نیم ساعت قبل از  اذانم  در حالیکه دارم از گرسنگی میترکم  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم عاشق این ماهم با همه ماه ها برام فرق داره 

دعا کنید بیماریم خوب بشه و شفا بگیرم تا بتونم روزه بگیرم خیلی دوست دارم روزه بگیرم😔

همونی که تموم شد و هیچکس نخواست آغازش کنه دارم فکر می‌کنم کجا برم که هیچکس نباشه ...تیکر مال بارداری نیست😅                                                      

منم عاااااشق ماه رمضون و روزه داری ام.

مخصوصا که قبلنا با مامانم نماز مغرب میرفتیم مسجد و بعد نماز شیر داغ و خرما میدادن....وای که چقد میچسبید بعد نماز افطاری خوردن....

احساس میکنی تو بغل خدایی...

زلیخا...جان یوسفت راستش را بگو...به خدایت چه گفتی که خودش اینگونه پادرمیانی کرد؟؟!!
2738
التماس دعا منکه نتونستم بگیرم امسال😭😭کرونادارم

اشکال نداره اصلا  امیدوارم هرچه زودتر  این بیماری لعنتی رو شکست بدی   سال دیگه جبران می‌کنی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706