2726
عنوان

جواب شوهرم... واقعا که

301 بازدید | 13 پست

امروز یکی توی اینستا چالش گذاشته بود که از نظر شما زن جذاب چه زنیه. هرکس یه جوابی داده بود.. پیچ سوشال و اجتماعی بود... من از شوهرم پرسیدم جواب داد که اولین چیزی که به ذهن میاد مثلا چی بگم بگم سینه باسن بزرگ یا قیافه ی زیبا...! گفتم یعنی با این همه تحصیلات و آگاهی و شغل ات معیار دیگه ای غیر از مسائل جنسی نیومد توی ذهنت؟ خيلي ناراحت شدم واقعا اونوقت من همین شوهرم خار به پاش بره دیگه نمیدونم براش چه ها نکنم... اینه وفای مردان 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

تا بوده همین بوده عزیزم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😢😢

موسیقی دردیم و سزاوار سکوتیم          وقتـے ارزش زیادۍ قائل بشـے براۍِ کسۍ که لیاقتش‌و نداره ضربه اۍ میخورۍ که انتظارش‌وندارۍ !                                    من همونیم که اگه بغلش کنـے محکم‌تر بغلت می‌کنه 
2728

خوب حرف دلش زده فکر کنم

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

خب زن جذاب در نگاه اول که اخلاق وباطن نیست ظاهرش هست دیگه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

همه مرداهمینن من خودم از چن نفر پرسیدم اولیک چیزی که باعث میشه جذب یه دختر بشین چیه همه همینو گفتن اصلا بزنی تو گوگل هم همینو مینویسه خاک توسرشون کنن کل زندگیشون هوس و شهوتشونه و تمام