2726
عنوان

خیلی حال بدی دارم بچه ها، خیلی!

199 بازدید | 23 پست

توو جمع آدم های غیر مذهبی بیفتم، اذیتم، تفریحاتم و سبک زندگیم باهاشون یکی نیست، آزادی هایی که دارن یا عاداتی که دارن، توو زندگی من نیست! مثلا زندگی با هم اتاقی که خیلی آزاد بود؛ برام سخت بود.

توو جمع آدم های مذهبی که می افتم، کلافه ام، فراری ام، دوستشون ندارم، دلم می خواد ازشون فاصله بگیرم!

انگشت شمار دوست توو زندگیم داشتم که بهم شبیه بودیم نه تفریحات عجیب و غریب داشتیم، نه عزم خودمون رو به کار گرفته بودیم همه رو به بهشت دعوت کنیم!

دلم بودن کنار آدمای عادی رو میخواد، نه آدمایی که تفریحاتشون به عقیده من ناسالم هست، نه آدم هایی که قصد دارن همه دنیا رو به راه راست هدایت کنن

حالم اصلا خوب نیست! به لحاظ روحی بهم ریخته ام!

نمی توونم با هر ادمی در درون کنار بیام، واقعا نمی توونم. دلم می خواد همه به حال خودشون باشن و بقیه رو اذیت نکنن و رو اعصاب همدیگه نرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ابن که دوستای زیادی نداری اشکال نداره 

منم همینجورم از خیلی منحرفه بیزارم

با خیلی مذهبی ها هم که دائم میخوان قران بخونن قاطی نمیشم

دوتا دوست دارم15ساله باهشون دوستم

با بقیه هم درحد اجتماعی بودن هستم خودمو اذیت نمیکنم. با کسی هم قاطی نمیشم

چرا غصه میخوری

ابن که دوستای زیادی نداری اشکال نداره  منم همینجورم از خیلی منحرفه بیزارم با خیلی مذهبی ها هم ...

الان وسط یه جماعت خشکه مذهب افتادم که تحملشون برام سخته

شایدم چ.ن خاطرات کودکی برام زنده میشه

ما هم همينيم چند تا دوست واقعاً كافيه آدم وقت و انرژيش رو بايد بذاره رو اهداف و زندگى شخصيش

بین یک جماعتی هستم که خیلی ادعای خدا پیغمبرشون میشه ولی مثلا بدحسابن و... یا ادم رو اذیت می کنن

خود به خود خاطرات کودکی و نوجوانی یادم می افته ازشون بدم میاد

من ازون آدم عادیام😄 ولی خب چرا انقد آشفته ای؟ احتیاج نیست باهمه ارتباط بگیری همون ۲ ۳ نفر آدم درستو ...

تعیین تکلیف میکنن

تحقیر می کنن

جانماز آب میکشن و دستور میدن

حرص ادم رو در میارن

تا همه رو نبرن اون بهشتی که خودشون باور دارن ول کن نیستن، مثلا از نظرشون بدبخت دو عالمم که 36 سالم شده و مجردم و...

عزیزمن خب نمیشه که همه ی آدما عادی باشن هرکسی عقیده ای داره اصلن کلن قرار نیست یه عالمه دوست داشته باشی که همشون‌باب دلت باشن عادی باشن که اگه همیشه اینو قبول داشته باشی که آدمها خیلی متفاوت هستن باهم زندگی کردن و حتی رفتار کردن با اون غیرمذهبیا یااون مذهبیا برات آسون میشه دنیا رو سخت نگیر به این چیزهای بی اهمیت زیاد اهمیت نده 

2706