2737
2734
عنوان

چیکار ‌‌میکنید شوهراتون حرف گوش کن میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3380 بازدید | 81 پست
بدتر میشه 

البته به جا باشه ها نه بیخودی

یه چند بار دادو هوار کنی دیگه غلاف میکنه به حرفت گوش میده

بعضی مردا لیاقت مهربونی و محبتو ندارن

باید جوری دیگه باهاشون رفتار کرد

ببین شوهرت چه جوری به حرفت گوش میده

همه راه هارو امتحان کن😉

شانسه شانس برا هر کسی نیس

نگــــارم_هوووم
تعداد پست: 903

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6071713/شوهرم-قهره-چیکا-کنم-شاید-عکس-چتمونم-بزارم

خانوما دعاتون میکنم لطفا اینو گزارش بزنین لطفا دستون درد نکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرچی میگه میگم چششمممم کار خودم میکنم خخخ

بالاخره بعد چند بار شاکی نمیشه که چرا میگی چشم اما باز کار خودت  را میکنی

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

الان میان میگن تو چایی ادرارتو بریز 😂😂😂😂😂 تا کی افکار پوسیده جمع بشه؟ تا کی؟

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  
2728

اه اه فعلا ک اعصابمو خورد کرده بود از بس چرت و پرت میگف پشت تلفن تازه گریمم دراورد ولی بعدش نمیدونم چرا اصلا دلمون نمیومد تلفنو قط کنیم😬

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنظر من تا وقتی گـــریه کردن آرومتون میکنه... با کـسی حرف نزنینシ︎⌫        ‌‌‌‌‌تو سخت ترین زمان ممـکن به تنـهایی پناه آوردم!پس مـتاسفم اگـه جوری رفتار میـکنم که انـگار بـه کـسی احتیاج ندارم

حرفام عاقلانه س فکر میکنه و گوش میده 😊

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
2706