1874
2061

بظ

یکی را دوست میدارم ولی افسوس او هرگز نمیداند نگاهش میکنم شاید بخواند از نگاه من که او را دوست میدارم ولی افسوس که او هرگز نگاهم را نمیخواند....من همینطور آرام دوستت خواهم داشت از دور دوستت خواهم داشت بی صدا دوستت خواهم داشت تو می‌توانی هیچ وقت نباشی اما من دوست داشتنت را دوست دارم تا ابد....💔💔💔
2032

بل

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛
2051

بزار منم میزارم

@parva_tt    

قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.‌.‌....                                                                                                          با تشکر😗😂                                                                                                                     (@parva_tt) تتل منه هاااا❤❤❤                                نگاه چپ بهش نکنیداااا😒😒😒

زود بفرست😭

زندگی ذره کاهیست که کوهش کردیم...                زندگی نام نکویی‌ست که خارش کردیم...             زندگی نیست بجز نم نمِ باران بهار...                   زندگی نیست بجز دیدن یار...                             زندگی نیست بجز عشق بجز حرف محبت به کسی ...  ورنه هر خار و خسی ...زندگی کرده بسی :)

@آناتا    

@eloooni    

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
■ 𝔬 𝔣 𝔣 ■      کسی چه می داند چند نفر در بستر هایی جدا از هم یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤     وقتی یه نفر بهم میگه "هر جور راحتی" دلم میخواد بزنم تو دهنش تا بفهمه چطوری راحتم.😊

@دکمه_سر_آستینم    

@ftmeho98    

@سباااا    

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      
1718