2726

دوستان من هفته ۳۶ هستم دکترم کفت هفته ۳۸ بیا لگنتو معاینه کنم ببینم چجوری هستی . برای هفته اینده هم سونو نوشته حالا یه چند تا سوال دارم اولیش این که اگه تو این سونو که میشه ۳۷ هفته بچه بریچ باشه دیگه نمیچرخه ؟ سزارینی میشم ؟ دوم این که دکترم دیر معاینم نمیکنه؟ اخه اگه بخوان سزارین کنن مگه تو هفته ۳۷ الی ۳۸ نیست ؟ البته خودم طبیعی میخواما ولی خوب استرس دارم کلا .... دیگه در چه شرایطی قبل روزی که دردم بگیره سزارینو حتمی میکنن ؟ اینم بگم استرسم به خاطر بیمارستانمه که دولتیه

هییییییس دلکم سکوت کن 

نه ،سزارین هفته ۳۸ تمام هست ،نه ۳۷ همون موقع معاینه می کنه اگر احتیاج باشه میگه مثلا فرداش بری برای سزارین

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بریچ باشه از ۳۵به بعد خیلی احتمالش کمه بچرخه

سزارینم میذارن ۳۸پر بشه

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

من ۳۴ هفتم گلم.

میخام بگم  ۳۹ تقریبا معاینه لگن کنم تا بچه خوب برسه و زایمانم برسه هفته ۴۰ اگه بشه.

من طبیعی میخوام فیزیولوژیک.

بچمم ی ماهه سفالیک شده.

معمولا تا هفته ۳۷ ۳۸ سنو ک بدی اگه با پا باشه میفرستن سز چون بزرگ شده دیگه احتمال چرخیدن کمه‌.

کدوم استانی گلم؟

برو راحت سزارین  احتمالش هست بچه تا اخرین لحطه بچرخه  نه معاینه لگن همون سی و هشت هفته ا ...

بیمارستانم دولتیه دکترمم عمرا سز اختیاری انجام نمیده و البته بگم پیش خودش نمیرم چون اون فقط تو بیمارستان خصوصیه من میرم دولتی فقط میخوام بدونم در چه شرایطی قبل این که دردم شروع بشه حتما حتما سز میشم و تاریخ میدن

هییییییس دلکم سکوت کن 
سزو اخر هفته ۳۸ میکنن بعدم اگ بچه نرفته باشه تو لگن و طبیعی بخوای بهت حرکت ورزشی میده ک بره تو لگن ب ...

بیمارستانت دولتی بود میخوام بدونم بیماریتان های دولتی هم زایمان فیزیولوژیک دارن؟

هییییییس دلکم سکوت کن 
2706