2058
2047

دوستان من هفته ۳۶ هستم دکترم کفت هفته ۳۸ بیا لگنتو معاینه کنم ببینم چجوری هستی . برای هفته اینده هم سونو نوشته حالا یه چند تا سوال دارم اولیش این که اگه تو این سونو که میشه ۳۷ هفته بچه بریچ باشه دیگه نمیچرخه ؟ سزارینی میشم ؟ دوم این که دکترم دیر معاینم نمیکنه؟ اخه اگه بخوان سزارین کنن مگه تو هفته ۳۷ الی ۳۸ نیست ؟ البته خودم طبیعی میخواما ولی خوب استرس دارم کلا .... دیگه در چه شرایطی قبل روزی که دردم بگیره سزارینو حتمی میکنن ؟ اینم بگم استرسم به خاطر بیمارستانمه که دولتیه

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هییییییس دلکم سکوت کن 

نه ،سزارین هفته ۳۸ تمام هست ،نه ۳۷ همون موقع معاینه می کنه اگر احتیاج باشه میگه مثلا فرداش بری برای سزارین

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

2059

من ۳۴ هفتم گلم.

میخام بگم  ۳۹ تقریبا معاینه لگن کنم تا بچه خوب برسه و زایمانم برسه هفته ۴۰ اگه بشه.

من طبیعی میخوام فیزیولوژیک.

بچمم ی ماهه سفالیک شده.

معمولا تا هفته ۳۷ ۳۸ سنو ک بدی اگه با پا باشه میفرستن سز چون بزرگ شده دیگه احتمال چرخیدن کمه‌.

کدوم استانی گلم؟

2051
برو راحت سزارین  احتمالش هست بچه تا اخرین لحطه بچرخه  نه معاینه لگن همون سی و هشت هفته ا ...

بیمارستانم دولتیه دکترمم عمرا سز اختیاری انجام نمیده و البته بگم پیش خودش نمیرم چون اون فقط تو بیمارستان خصوصیه من میرم دولتی فقط میخوام بدونم در چه شرایطی قبل این که دردم شروع بشه حتما حتما سز میشم و تاریخ میدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هییییییس دلکم سکوت کن 
سزو اخر هفته ۳۸ میکنن بعدم اگ بچه نرفته باشه تو لگن و طبیعی بخوای بهت حرکت ورزشی میده ک بره تو لگن ب ...

بیمارستانت دولتی بود میخوام بدونم بیماریتان های دولتی هم زایمان فیزیولوژیک دارن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هییییییس دلکم سکوت کن 
من ۳۴ هفتم گلم. میخام بگم  ۳۹ تقریبا معاینه لگن کنم تا بچه خوب برسه و زایمانم برسه هفته ۴۰ اگه ...

کرجم 😔بیمارستانم دولتیه خیلی میترسم چون طبیعی هستم خودمم دوست دهرم طبیعی باشما ولی فیزیولوژیک و اپیدورال بیمارستان کمالی اموزشی دانشجو میفرستن بالا سرت خوشم نمیاد . ورزشمو دوروزه شروع کردم که دیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هییییییس دلکم سکوت کن 
سزو اخر هفته ۳۸ میکنن بعدم اگ بچه نرفته باشه تو لگن و طبیعی بخوای بهت حرکت ورزشی میده ک بره تو لگن ب ...

زایمانت راحت بود ؟ از کی ورزش و شروع کردی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هییییییس دلکم سکوت کن 
فقط از خود خدا مدد وکمک بخواه به بیمارستان خصوصی ودولتی نیست خواهر من چند روز پیش بیمارستان تامین اج ...

میدونی از کرونا هم میترسم بیمارستان کمالی کرونایی بستری داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هییییییس دلکم سکوت کن 
شنیدم که اگه دهانه رحمو با روغن کرچک چرب کنی و یه هفته آخرم انبه یا شیر انبه بخوری عالیه هم زایمانت ...

دهانه رحم و چجوری چرب کنم ؟ دستم نمیرسه که ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هییییییس دلکم سکوت کن 
1718