2703
2553
عنوان

پسرم ۳ سالشه کرونا گرفته

861 بازدید | 52 پست

تب شدید داشت گاهی تب و لرز 

تبش هیجوره کم نمیشد 

یهو گف پاهام درد میکنه باز دوساعت بعدش میگف سرم درد میکنه بردم دکتر گف احتمالا کروناس اما اصلا سرفه نداره دارو داد

الان دو روزه 

خودمم حالم بده کسل و پادرد و معده ام بهم ریخته یعنی منم کرونا دارم 

یعنی نمیشه روزه بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بله مطمئن باش کروناست

نه فعلا روزه نگیر، خود علما هم که گفتن

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2714

کرونا همه جوره وجود داره.تست بدید

مواظب تب بچتون باشید کنترلش کنید که خدایی نکرده تشنج نکنه

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)

تبش رو کنترل کن

اصلا نزار بالا بره

دختر منم 2 سال و نیمه بود کرونا گرفت فقط تب میکرد

تب های شدید

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

روزه مریضی سیستم امینی تون بیادقوی کنی هرچی میتونی مایعات بخورین روزرومیتونین قضابگیرین 

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2706