2058
2061
عنوان

پسرم ۳ سالشه کرونا گرفته

768 بازدید | 52 پست

تب شدید داشت گاهی تب و لرز 

تبش هیجوره کم نمیشد 

یهو گف پاهام درد میکنه باز دوساعت بعدش میگف سرم درد میکنه بردم دکتر گف احتمالا کروناس اما اصلا سرفه نداره دارو داد

الان دو روزه 

خودمم حالم بده کسل و پادرد و معده ام بهم ریخته یعنی منم کرونا دارم 

یعنی نمیشه روزه بگیرم

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

2032
2050

کرونا همه جوره وجود داره.تست بدید

مواظب تب بچتون باشید کنترلش کنید که خدایی نکرده تشنج نکنه

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)

روزه مریضی سیستم امینی تون بیادقوی کنی هرچی میتونی مایعات بخورین روزرومیتونین قضابگیرین 

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

تلویزیون کارشناسه میگفت به خاطر گرم شدن هوا کم کم علائم سرفه و گلودرد کم میشه و معده درد و دلپیچه بیشتر

تست بدین و خیلییی مراقبت کنین که هم زودتر ویروس از بدنتون بره بیرون هم بقیه خانواده نگیرن

انشاءالله که زودتر سلامتیتونو به دست بیارین

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین🌹❤   .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                                                    
1718