1874
2061

حال الانتو خریدارم😂😂😂❤

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
■ 𝔬 𝔣 𝔣 ■      کسی چه می داند چند نفر در بستر هایی جدا از هم یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤     وقتی یه نفر بهم میگه "هر جور راحتی" دلم میخواد بزنم تو دهنش تا بفهمه چطوری راحتم.😊

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

بسلامتی🤔🥴

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

الان همه خواهرشوهرای سایت میگرخن😂

با من عز منطق حرف نزنین من اسطورع زندگیم پاتریکه..🙄🍃.                                                                               پاتریک: باب میشه یخچالتو قرض بگیرم؟                                   باب اسفنجی: مگه یخچال خودت چشه؟                           پاتریک:هیچی فقط خالیه..🥺

برا همین میگم عکس نزاریدااااا😂😂

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
■ 𝔬 𝔣 𝔣 ■      کسی چه می داند چند نفر در بستر هایی جدا از هم یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤     وقتی یه نفر بهم میگه "هر جور راحتی" دلم میخواد بزنم تو دهنش تا بفهمه چطوری راحتم.😊
2050

بزارید هم خداروشکر کنم هم پز بدم نه خواهر شوهر دارم نه برادرشوهر😁😁

به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
1718