2726
سه ماه اول منع شده گلم نباید داشته باشی  در صورت اینکه باز لک دیدی حتما حتما حتمااااا برو پیش ...

چیکار کنم ؟از اون قرص فرنوژست نندازم؟؟دکترم خیلی خیلی دوره ..منم فقط دو بار لک اومده اونم فقط کم بعدش نیومده بود ک الان رابطه داشتم باز اومد اون دفعه هم ب خاطر لک رفتم سنو مشکلی نداش ..الانم ترسیدم دعا کن برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار کنم ؟از اون قرص فرنوژست نندازم؟؟دکترم خیلی خیلی دوره ..منم فقط دو بار لک اومده اونم فقط کم بعد ...

من تعحب کردم از دکترتون چطور  شیاف مقعدی نداده 

دکتر منم دوره ولی رفتم مجبوری بری گلم در صورت تکرار

اینو دکترم داد ۳ روزه استفاده میکنم شکر خدا قطع شد لکه 

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
خيلي زود اومدم بيرون اما اينجوري شد خيلي نگرانم تا برم پيش دكترم ديوونه ميشم😭

نگرانی ضررش بیشتره

هیچی نمیشه فقط بخواب الان

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2728
مال من ازینه

ان شالله ک نیاید ، ولی اگه اومد هر چقدرم دکترت دوره برو 

یا دکترتو عوض کن، حتما باید شیاف بده 

رابطه ممنوع 

دراز و نشست و دولا شدن ممنوع 

استراحت فقط

ان شالله ک نیاید ، ولی اگه اومد هر چقدرم دکترت دوره برو  یا دکترتو عوض کن، حتما باید شیاف بده& ...

چشم .دعا کنین برام .اگ تا فردا یا پس فردا لک نداشتم یعنی مشکلی نبود؟؟

چشم .دعا کنین برام .اگ تا فردا یا پس فردا لک نداشتم یعنی مشکلی نبود؟؟

نه عزیزم اگه نیاد بخاطر همون رابطس 

اگر نه برو دکتر گلم ، استرسم نداشته باش

سلام خوبی از من باز لک اومد شیاف میزارم ولی دکتر نرفتم چیکار کنم؟؟؟؟

عزیزم باید حتما دکتر برین 

من وقتی دیگه لکم دو بار تکرار شد ، زنگ زدم دکترم، دکترم گفت سونو بده جوابشو بیار بیمارستان(اخه ساعت ۸ شب اینطور شد)منم سریع اقدام کردم رفتم سونو و جوابشو بردم بیمارستان ، همونجا واسم شیاف نوشت !!با اینکه فرداش سونو غربالگری داشتم ولی اونشب رفتم سونو

شما چرا انقدر دست دست میکنید و نمیرید پیش دکترتون ؟؟؟

[QUOTE=186697773]عزیزم باید حتما دکتر برین  من وقتی دیگه لکم دو بار تکرار شد ، زنگ زدم دکترم، دکترم گفت سونو ...[/QUOTE

شیاف شبی یدونه هست اونم با دستور پزشک 

سرخودی ک نیست