2726

اره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همین بودم اول .کم کم زیاد شد وای منو که آب کرد ۳ کیلو کم کردم 

علایمتون چیا بود ؟ من خیلی میترسم .چون اگزما دارم مشکل خودایمنی دارم .یه کم توضیح بدین چقدر طول کشید علایم چی بود ممنون میشم

نه کلسیم یا ویتامینDت کمه D3 بخور بهتر میشی بدن درد کرونا بالاتنه‌س یا تا لگن بیشتر

اره اگزما دارم ویتامین d کمه . میگن این مدت ویتامین d نخور خوب نیس. ایشالا که همینی ک میگین باشه

علایمتون چیا بود ؟ من خیلی میترسم .چون اگزما دارم مشکل خودایمنی دارم .یه کم توضیح بدین چقدر طول کشید ...

اول تب ولرز دوشب بعد حالت تهوع شدید بعد استخون درد و بدن درد. بعد سرفه های وحشناک .قفسه سینم درد میکرد وقلبم هم همینطور .خداروشکر بعد دو هفته بهترم .انشالله عزیزم کرونا نباشه خیلی مواظب خودت باش و خودتو تقویت کن

اگه حرف وزن نداره! پس چه جوری کمر آدم را میشکونه؟ ಥ‿ಥ