2726
عنوان

خونه ی تو شهر و ترجیح میدین یا توی روستا بالای دره ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 68 پست

دومی.اولین آرزومه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توروستاداریم ۱۰۰۰متره تازه رفتیم ازهرنوع درخت میوه ۲تا کاشتیم عاااااااشقشم میخوام برم بعدماه رمضان ان شاءالله  اگه خدابخواد

دقیقا بالای تپه س خونمون پایینش دره سرسبز بسیارزیبا😍😍😍😍😍

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

من شهر روبیشتر دوست دارم و خونه روستا برا تفریح اخر هفته الان اینجوری هستیم.ولی در کل شهر بهتره از هر نظر 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

من جواهرده رو توی شمال به تمام نقاط دنیا ترجیح میدم .

خیلی ازش دوریم قبل کرونا ۲ هزار کیلومتر میکوبیدیم میرفتیم اونجا حداقل چند شب خوش باشیم 

واقعا خوش به سعادت مردم اونجا بهشت واقعی رو میبینن 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
با احترام به روستاییان، شهر نشینی رو میپسندم

😳😳😳😳وای اناتا جان دیشب زدم رو اسمت تعلیق بودی یعنی دوباره برگشتی

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
تا قبل بازنشستگی شهر

سلام اوپرا گلی

من یک سؤال داشتم 

( امضام رو بخونید ) می خوام به خودم کمک کنم خیلی اذیتم نمی تونم بگم چه مشکلی دارم اما فقط بگم زندگی روزمره ام رو نمی تونم انجام بدم همش تو مجازی ام

می شه بهم بگید چطور به خودم مسلط بشم

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
2706