2733
2734
بعضی وقتا  معدت باید نه پر و نه خالی باشه

منم گاهی خوبم گاهی تنگی نفس میشم خصوصا اگ لبنیات و غذاهای چرب بخورم.معمولا بعد غذا سرفم میگیره یکم و تنگی نفس.میتونه از رفلاکس باشه؟

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من از بچگیم از زمانی که یادمه رفلاکس دارم... نه تنگی نفس ندارم اما همیشه سمت چپ قفسه سینم درد میگیره براش رفتم دکتر چون فکر می کردم از قلبمه رفتم متخصص گفت از معدته... من هر چقدر دارو و اینا استفاده کردم بیفایده بود مجبورم همینجوری باهاش بسازم.گاهی رفلاکس که می کنم سرفه ام میگیره 

2728
سلام من از بچگیم از زمانی که یادمه رفلاکس دارم... نه تنگی نفس ندارم اما همیشه سمت چپ قفسه سینم درد م ...

منم بعد غذا سرفم میگیره ولی تنگی نفس هم دارم.اسکن ریه وتست ریه دادم هیچی نبود.میخوام بدونم از رفلاکسه یا قلبمه.چون گاهی قفسه سینم درد میگیره و میسوزه

منم گاهی خوبم گاهی تنگی نفس میشم خصوصا اگ لبنیات و غذاهای چرب بخورم.معمولا بعد غذا سرفم میگیره یکم و ...

کسی که رفلاکس داره لبنیات نباید بخوره 

من فقط پنیر اونم خیلی کم 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
منم بعد غذا سرفم میگیره ولی تنگی نفس هم دارم.اسکن ریه وتست ریه دادم هیچی نبود.میخوام بدونم از رفلاکس ...

من رفتم متخصص اینو بهم گفت تو هم برو پیش متخصص محض احتیاط... خیالتم راحت میشه

2738
من رفتم متخصص اینو بهم گفت تو هم برو پیش متخصص محض احتیاط... خیالتم راحت میشه

تحت نظرم.ولی متخصص بم میگه تنگی نفس از اعصابته

ولی اخه من حس میکنم از معدمه

تحت نظرم.ولی متخصص بم میگه تنگی نفس از اعصابته ولی اخه من حس میکنم از معدمه

چمیدونم والا اخه تو شرایط مشابه رو نمیشه تجویز یکسان کرد ، حتما دکترت اینو تشخیص داده دیگه باز شک داری به تشخیصش برو یه متخصص دیگه