2726
عنوان

کلاس هشتمی ها یا نهمی ها

77 بازدید | 6 پست

روز چند ساعت درس میخونید؟روش درس خوندنتون چطوره؟

چطور انگیزه دارین برا درس خوندن؟

ممنون میشم تجربیاتتون رو دراختیارم بزارین که استفاده کنم🌱❤

🖇🍭💛🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من می‌خوام ب عنوان یه کنکوری یه چیزیو بهت بگم

ببین من تعریف نمیکنم از خودم ولی از سوم چهارم دبستان دیگ درس خوندم شروع شد و با یه حس رقابت و برای اینکه همیشه شاگرد اول مدرسه باشم درس مبخوندم. راهنمایی هم نمونه دولتی قبول شدم و خیلی خوب و زیاد درس خوندم شاگرد اول مدرسمون بودم، دبیرستان هم نمونه دولتی آوردم و دهم یازدهم هم خیلی خوب درس خوندم الانم و دوازدهمم ولی الان خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیااااااد خسته شدم و اگ پدر مادرم نبودن ، میزدم رو ترمز و کلا بیخیال همه چی میشدم ، خدا خیلی بهم کمک کرد ک تا الان طاقت آوردم و انشالله این دوماه دیگ هم میگذره 

ولی می‌خوام بگم الان ک راهنمایی هستین زیاد مثل من جو گیر نشین و وارد رقابت های الکی نشین چون بعد ک کیفیت دوازدهم و باید خیلی خوب بخونید ، یهو میزنید رو ترمز

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
2728
من می‌خوام ب عنوان یه کنکوری یه چیزیو بهت بگم ببین من تعریف نمیکنم از خودم ولی از سوم چهارم دبستان ...

اره خب ولی الانم نمیشه که نخونم خودم عذاب میکشم بدجور

🖇🍭💛🍃
اره خب ولی الانم نمیشه که نخونم خودم عذاب میکشم بدجور

نه فدات شم نمیگم نخون ، میگم متعادل باشه مثلا اگه نهمی و ورودی داری ، روزی ۸ یا ۹ یا ساعت اکیه ، اگ هم هشتم یا پایین تری ک ۶ یا ۵ ساعت روزانه البته با کیفیت زیاد. سعی کن الان وارد رقابت نشی خودت رو هم زیاد خسته نکنی چون وقتی میای دبیرستان باید روزی ۱۰ ساعت میانگین و وقتی میای دوازدهم باید روزی ۱۴ یا ۱۵ ب طور میانگین بخونی

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
نه فدات شم نمیگم نخون ، میگم متعادل باشه مثلا اگه نهمی و ورودی داری ، روزی ۸ یا ۹ یا ساعت اکیه ، اگ ...

اره خب میدونم منظورتو عزیز دلم

اما من این یکسال هیچی نخوندم کلا تعادل درس خوندن و روشش از دستم رفته انگیزه ندارم

میخوام شروع کنم اما نمیدونم چکار کنم میشه بگی چطور انگیزتو میبردی بالا؟

🖇🍭💛🍃