2726
عنوان

اونی که سحریشونو پسر شوهرش خورده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 7145 بازدید | 174 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله همه چی حق با پسره مال و ثروت و حرف آخر و تو خونه زدن و زور گفتن و همش حق با پسره البته ب گفته بزرگترها و قدیمی هاااا😡

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

قبول دارم حرفتو.

گشنه بود یه چیز دیگه میخورده اونم نصف شببببب

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

وای وای به بعضی از آدما

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

پسر شونزده ساله عقلش اندازه دختر سیزده سالس شاید متوجه نبوده داره اشتباه می‌کنه خب خورده ک خورده زمین ب آسمون نیومده ک ی نیمرو میزد میشد سحری اصلا فک نمیکنم قصد بدی داشته بود پسره

نمیدونم ولی اکثرا پسرا همینطورین دیگه

مثلا من از کار برمیگردم خسته و کوفته میبینم همه غذاها رو برادرم خورده یا اگه بستنی چیزی تو فریزر باشه اگه نخورم اون همشو میخوره😂😂

ولی خب قصد بدی نداره😅

چطور به خودت اجازه میدی بگی کوفت بخوره

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
2706