2733
2734
عنوان

چجوری بچه ۴ ساله رو از شیر بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قاطی شیر ش ای بریز کم کم بریز اول یک سوم بعد همینجوری آب و اضافه کن تا شیر حذف شه .من برای دخترم این ...

شیر گاو میخوره

عیب نداره شیر بخوره

مشکلش خوردن شیر نیس

مشکلش شیشه شیره

شیشه باید حذف شه نه شیر

صرفا نظرم رو میگم.اعلان ها رو هم نخونده حذف میکنم.مهربون باشیم☺
ممکنه ترک کنه 

از چیزی ک بدش میاد استفاده کن پسر من از طم اویشن متنفره موقع از شیر گرفتن اویشن زدم یه دقیقه هم گریه نکرد

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2728
مشاوره و روانشناس چیه حرف این نی نی سایت ها رو گوش بدی باید همیشه دم اتاق مشاوره باشی سرشو قیچی کن ...

هاپو برد بعدم ترس از هاپو رو تو دل بچه بکار بعد بچه ترسو بشه بزن تو سرش که خاک توسرت مگه هاپو ترس داره بعدم اعتماد بنفس له بشه شخصیت بچه خورد بشه 

یه عقده ای مثل خیلیا که الان تو این جامعه هستن و همش به هم میپرن 

واقعا راهکارت عالی بود احسنت 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
شیر گاو میخوره عیب نداره شیر بخوره مشکلش خوردن شیر نیس مشکلش شیشه شیره شیشه باید حذف شه نه شیر

بله کاملا شیشه رو ترک کنه شیرهم میخام یک لیوان صب و یک لیولن شب بخوره همبن قدر

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
شیر گاو میخوره عیب نداره شیر بخوره مشکلش خوردن شیر نیس مشکلش شیشه شیره شیشه باید حذف شه نه شیر

عزیزم استوار گفتن تو خواب شیشه میخوره .من واسه دخترم این کارو کردم جواب داد .روز هم تو لیوان میخوره .این تجربه من بود .

2738
هاپو برد بعدم ترس از هاپو رو تو دل بچه بکار بعد بچه ترسو بشه بزن تو سرش که خاک توسرت مگه هاپو ترس دا ...

من نمیدونم ملت ما چرا اینجورین

یا از اونور میفتن یا از این ور 

پز روشنفکریتون مارو خفه کرد

نترسیم از هامو نمیترسه دیدم که میگم

تجربه از اون کتاب های که شما میخونین کاربردش بیشتره

من دخترم رو دو سال و چهار ماهش که بود از شیشه گرفتم...بهش گفتم خانم دکتر گفته نباید از شیشه بخوری. عجیب گوش کرد! اما حاضر نبود شیر از لیوان بخوره. به جاش به تقلید از من صبح ها می‌گفت شیر قهوه میخوام، خیلی خیلی کم قهوه و شکر قاطی شیر میکردم و با لیوان میخورد. بعد از سه ماه هم یه بار  دید من شیر با لیوان میخورم، گفت منم  میخوام و اینجوری شد که دیگه فقط شیر با لیوان خورد

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
دندون های جلویش کلا ریختن فقط ریشه مونده تو لثه هاش

آخی عزیزم. تا حالا سر شیشه شیرشو قیچی‌کردی؟ هر وقت خواست بخوره بگو خراب شده باید با لیوان بخوری

پسرم، معجزه زندگی من🤩
عزیزم استوار گفتن تو خواب شیشه میخوره .من واسه دخترم این کارو کردم جواب داد .روز هم تو لیوان میخوره ...

بچه من الان 6سالشه شبا پامیشه آب میخوره

کلا خذف شه و کلا شب ها بخواب نمیشه که ما ادم بزرگاهم شب ها پامیشیم 

ولی با حذف شیر گاو شب موافقم بجاش آب بده

2706