2737
2734
عنوان

کسی هس عروسی نگرفته باشه پشیمون هم نباشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1610 بازدید | 123 پست

من

تازه اون‌موقع کرونا هم نبود😁

رفتیم مشهد برگشتیم،به اقوام درجه یک شام دادیم،اومدیم سرخونه زندگی خودمون 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباس بپوش قشنگ پولی که میخوای بدی بقیه بخورن وبعدم کلی ایراد بگیرنا برو باهاش بهترین آتلیه وفیلم وعکسه لاکچری کن یادگار میمونه وبرو سرخونه وزندگیت تاکی آخه صبر کنی عزیزم

چن وقته نامزدی اخه حالا حالا قرار نیس که کرونا بره

من ۱۸ ساله نامزد ندارم

منظورم در آینده است

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2731
لطفا عروسی بگیر  حتما و حتما  حتی یه جشن کوچیک مثلا ۱۰۰ نفره  ولی حتما بگیر  ...

خونمون خالیه دختر عموم حالش خوب نیس دکتر گفته ۲ هفته زندس از طرفی میگم برم سر خونه زندگیم از طرفی میگم منتظر بمونم نمیدونم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خوشبخت ترین باشی ❤ وقتی میشنوی یکی عروسی کرده دلت نمیگیره؟

ممنونم همچنین تو عزیزم 

خداییش نه چون پول مراسم وپس اندازهامون دادیم خونه الان راحت تو خونه خودمم 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
1400/4/4  لباس آتلیه شام ۲۰ نفره تو چایخونه رزرو تامام

عاشق نظرتم

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
ما عقدمون یکماه قبل کرونا بود بخاطر کرونا تا الان صب کردیم قرار شد بریم تا آخر هفته خونمون میدونم ...

اخه بی مزه نیس اون موقع به نظرت؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم کرونا که حالا حالاها رفتنی نیست.شما همون لباس عروس رو بپوش وعکسم بگیروخانوادگی یه شام بخورید تموم بشه و برو سرخونه زندگیت.منکه بودم یقینا همین کارو میکردم.البته 2نفر رو میشناسم بعداز یک سال رفتن سرخونه زندگی عروسی گرفت حتی پاتختی هم گرفت

من اتیله هم نداشتم پشیمونم نیستم اکه صبرمیکردم الان چهارسال بود عقد بودم 

یا خدا ۴ سال نه بابا خوب کردی بیخیال خوشبخت باشی گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه بی مزه نیس اون موقع به نظرت؟ 

چیکار کنیم آخه عزیزم، ببین مام آتلیه رفتیم، عکس گرفتیم تو نوروز ی دورهمی مختصر داشتیم ولی هیچی جای عروسی شلوغو نمیگیره ک درحال حلضر ممکن نیس😒😑اه چقد ماها بدشانسیم

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
2706